The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Въпрос за катализатор

#1
Имам Volvo S40 и имам проблем с катализатора. Мога ли да го махна и да сложа само заместител или е наложително да го сменя. Питах в няколко сервиза и според мнението на майсторите не може да се сложи нищо друго, освен катализатор заради двете ламбда-сонди.
Reply

#2
Имам Volvo S40 и имам проблем с катализатора. Мога ли да го махна и да сложа само заместител или е наложително да го сменя. Питах в няколко сервиза и според мнението на майсторите не може да се сложи нищо друго, освен катализатор заради двете ламбда-сонди.
Reply

#3
Че те пък какво общо имат нали не са сложени след катализатора :?: :?: :?:
Reply

#4
Че те пък какво общо имат нали не са сложени след катализатора :?: :?: :?:
Reply

#5
едната ламда е преди катализатора а другата е след него
Reply

#6
едната ламда е преди катализатора а другата е след него
Reply

#7
А тогава може и така да е както ти казват майсторите ама ти пробвай ако иска да видиш какво ще стане.
Reply

#8
А тогава може и така да е както ти казват майсторите ама ти пробвай ако иска да видиш какво ще стане.
Reply

#9
Можеш просто да го натрошиш както е в тръбите и после да го изръсиш на парочета. Вземаш един здрав винкел и бой, бой докато се натроши. Аз моя така го изкормих. Нито сме рязали, нито заварявали.....
Reply

#10
Можеш просто да го натрошиш както е в тръбите и после да го изръсиш на парочета. Вземаш един здрав винкел и бой, бой докато се натроши. Аз моя така го изкормих. Нито сме рязали, нито заварявали.....
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)