The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Моля кажете си мнението за S 60

#11
pmarov Wrote:Да се похваля и аз. Сдобих се с Волво С60 2.4, Турбо Спорт, Бензин, 200 конски сили, 2001 година, десен волан. Предстои ми смяна на масла, ремъци и ролки. Моля за мнения на качествени продукти. Живея в близост до Стара Загора. От известно време взе да да не спира, както в началото, най-вероятно и накладки ще се сменят и единия преден диск е спукан. Ще съм благодарен да споделите и мнения, за това, къде мога да си обърна волана, че така е малко кофти и дали мога да сложа метанова уредба, че малко ми се увижда бензина. Благодаря предварително!
Колегите от региона, ще те поемат Smile
Аз искам само да питам колко бензин искат тия 200 коня, градско, извънградско.
Reply

#12
Докарах на ход от Англия и ми даде 8.5 разход, като се има впредвид, че в Румъния положението беше трагично-задръствания студ. Нощем я припалвах доста често за може да се спи, яко каране насам, не можа да ме умори, нито аз нея Smile. Точно 3040 км. мисля, че не е висок разхода. Тук в Бг сега в студа градско 15, смесено 10, а на дълго ми даде 7,8.
Reply

#13
Идеален разхода за такъв автомобл.
Reply

#14
Здравей колега pmarov, щом си от Мъглиж, значи си по-близо до Казанлък :wink: Big Grin . Тази неделя 14.022010/ има среща на почитателите на волво от 12.00ч. на паркинга зад Универмага. Ще идват колеги от Зарата, София и др.
Заповядай, ако имаш време и възможност. Поздрави и безаварийно!!!


Attached Files Thumbnail(s)
   
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#15
Прочетох за сбирката, но не съм сигурен дали ще успея да дойда, понеже ми предстои пътуване. Интересува ме най-вече за метана. Къде могат да сложат всичко качествено.
Reply

#16
Аз съм на газ с ГИ и от казанлъшките клубни волва нито едно не е на метан, но прочети из форума и може да излезе нещо. Все пак ще има и други срещи, не се притеснявай ще се видим.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)