This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Air Lift въздушни възглавници за VOLVO v70,850.
    Възглавниците са поръчани за модела ,но най вероятно биха станали на повече модели .Монтират се вътре в задната пружина.С това можеш да повдигнеш задницата и да увеличиш товароносимостта.Употребявани са ,монтирани са на кола за едно денонощие.Не ми допаднаха и ги демонтирах.Цена 100 лева.
Цитирай
Thanks given by:
Колега , дай повече информация , моля ! Какво е това чудо , явно е с въздух , помпи ли се или се връзва към нивоматни амортесьори ? На теб защо не ти допаднаха ? Благодаря !
Volvo S70 2.5 TDI 1998 D5252T
[Изображение: 581732.png]
Цитирай
Thanks given by:
Това чудо,се помпи с компресор от вентил изведен в багажника.А може с желание да се направи и автоматично с едно компресорче +клапан.Работно налягане от 1-6 бара.Монтира се вътре в задната пружина.Ползва се за автомобили с допълнително обурудване,които са понатежали на заводското окачване.В часни случай ,с налягането можеш да варираш според товара.На мен не ми допадна ,защото аз просто изках да повдигна задницата без да я втвърдявам.Комбито празно и без това вози твърдо за моите разбирания.Сега мислех да опитам да ги монтирам на с60-то но уви при него амортесьора минава през пружината.И така тази "хитрост" се оказа непотребна за мен.Благодаря ти за проявения интерес.
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)