The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Волво 850 2.0 125к.с. и газ

#11
ами зависи от газта и колко караш ако е малко няма много голям ефект, защото при разход 7 бензин ще дадеш 8-8.5 газ при цена 1.85 това прави почти 13 лева за 100 км, а за газ почти 9 лева за 100 км, а в градски условия разликата в цената се увеличава още, сам си направи сметка
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#12
ами зависи от газта и колко караш ако е малко няма много голям ефект, защото при разход 7 бензин ще дадеш 8-8.5 газ при цена 1.85 това прави почти 13 лева за 100 км, а за газ почти 9 лева за 100 км, а в градски условия разликата в цената се увеличава още, сам си направи сметка
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#13
Айде и аз да кажа нещо по въпроса.Моята я карам на газ(така я взех)и разликата в разхода от градско и извънградско е доста голяма-в града под 16л/100 не мага да падна а като включа и климатика отива на 17/100.Иначе извън града при включен климатик и скорост 130,140/км/h работата е друга 10/100.Аз също съм на мнение че ако е с фабрична газова уредба ще е спукана от каране.Съветвам те като си купиш колата да я засечеш колко лапа на бензин и тогава прецени дали да слагаш газ.
[Image: 16008.jpg]
Reply

#14
Айде и аз да кажа нещо по въпроса.Моята я карам на газ(така я взех)и разликата в разхода от градско и извънградско е доста голяма-в града под 16л/100 не мага да падна а като включа и климатика отива на 17/100.Иначе извън града при включен климатик и скорост 130,140/км/h работата е друга 10/100.Аз също съм на мнение че ако е с фабрична газова уредба ще е спукана от каране.Съветвам те като си купиш колата да я засечеш колко лапа на бензин и тогава прецени дали да слагаш газ.
[Image: 16008.jpg]
Reply

#15
цената на газовата уредба с монтаж 1 година гаранция и бутилка каквато си избереш е
370 лева с волтран
420 лева Stargas
450 лева с Lovato това са крайни цени абсолютно всичко
Reply

#16
цената на газовата уредба с монтаж 1 година гаранция и бутилка каквато си избереш е
370 лева с волтран
420 лева Stargas
450 лева с Lovato това са крайни цени абсолютно всичко
Reply

#17
това е за конвенционална газова система предполагам. Мотора е двувалов с горно разположение на вала / ако има значение де / и на мен ми казаха навремето, че трябва да се слага газов инжекцион. А там вече си е цифра. По "онова" време беше 1800-1900лв
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#18
това е за конвенционална газова система предполагам. Мотора е двувалов с горно разположение на вала / ако има значение де / и на мен ми казаха навремето, че трябва да се слага газов инжекцион. А там вече си е цифра. По "онова" време беше 1800-1900лв
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#19
да тези цени са за уредба със смесител и изпарител за газовия инжекцион цената е 1200 лева но няма смисъл за този мотор ако решиш свържи се с мен и ще го газифицираме
Reply

#20
да тези цени са за уредба със смесител и изпарител за газовия инжекцион цената е 1200 лева но няма смисъл за този мотор ако решиш свържи се с мен и ще го газифицираме
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)