The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ключ за V40 2003

#1
Здравейте колеги.Наскоро си взех V40 1.9D 2003 година ,но е с един ключ .На няколко места проверявах дали могат да ми направят втори ,но ми казаха че нямали такъв модел.Ако някой е правил такъв ключ моля да ми каже къде да си направя (за предпочитане за София или Пазарджик ) и каква му е ориентировъчната цена .Благодаря предварително .    


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#2
Сложна е процедурата и няма да ти хареше цената в мотопфое, но всепак ето ти цена за кутийката - <!-- m --><a class="postlink" href="https://www.ebay.co.uk/itm/4-Button-Flip-Key-Shell-Folding-Remote-Case-Fob-Blank-fit-for-Volvo-S40-V40-C70/142353251841?fits=Model%3AV40%7CCars+Year%3A2003&epid=776665614&hash=item2124ea3e01:g:OOcAAOSwJ4hY9fmf">https://www.ebay.co.uk/itm/4-Button-Fli ... SwJ4hY9fmf</a><!-- m -->
V50 D4204T
[Image: ab286978.gif]
Reply

#3
За В40, обаче 97г. модел, преди години ми направиха ключ на пазара на Цар Борис и Никола Петков (околовръстното). По спомен около 100 лева. Смъкваха имобилайзера тогава, за да могат да копират от него към ключа.
Reply

#4
Е аз си мисля че ще е някъде към 200 лв.Ама защо в Мото Пфое ? При някой автоклюар не могат ли да ми направят?
Reply

#5
Проблема е в имобилаизера според мен,но питай все пак някой ключар ако е опитен може и да стане.
Reply

#6
На такова не сме правили ключ, но мисля, че е напълно възможно Smile
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!
Reply

#7
nik_dob Wrote:На такова не сме правили ключ, но мисля, че е напълно възможно Smile
Само да попитам, няма ли да е по-лесно да се клонира стария? Гледал съм как се прават нови ключове за различни коли и забелязвам, че е един куп работа. Клонирането от друга страна обикновенно става за няма и 20 минути.
Reply

#8
Колега, не коментирам как се върши работата, за мен е важно да бъде свършена. Но от друга страна свяат голям и възможности безброй Wink
Не му стига само да кара, трябва и да знае как работи!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)