The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покривало за ХС90,против градушка

#1
Продавам ЧИСТО НОВО покривало против градушка,промазано,250лв.Купил съм го за 300лв.Правено е по поръчка,БГ производство.Може да се използва и като обикновенно покривало,ако колата не се кара дълго време.Никога не съм го ползвал,само го премерих,да видя как стои на колата,когато го купих преди 2 години.Продавам го,защото ще сменям колата.
Moskvitch Aleko ex
Fiat Tempra 1.6i ex
BMW E36 1.6i ex
Volvo s40 2.0i now
Mercedes E-class Avantgarde 3.0d ex
Volvo XC90 2.4 D5 2008
Reply

#2
то VOLVO с тези дебели ламарини изобщо бои ли се от градушка по-малка от лимонче Big Grin

Sent using Tapatalk
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply

#3
Виждал съм как градушка по-малка от лимонче,колкото топче за тенис на маса,да чупи огледала,фарове,стопове,а ламарините на някои коли бяха за..боклука.Тогава не съм гледал за пострадали Волва. Моето беше под навес.Затова купих покривалото,уплаших се малко)))
Moskvitch Aleko ex
Fiat Tempra 1.6i ex
BMW E36 1.6i ex
Volvo s40 2.0i now
Mercedes E-class Avantgarde 3.0d ex
Volvo XC90 2.4 D5 2008
Reply

#4
Какво е по-различното от другите покривала?
ex XC90
Reply

#5
Може ли и някоя снимка да качиш, за да видим как си го премерил?
850 GLT 2.5 20v 170к.с. - Ex
XC 90 D5 R-design 185к.с.
Reply

#6
Различава се по това,че има 1см предпазен мек слой,който пази от градушка. Още и самият плат е промазан-не пропуска вода. Много е готино,трябва да се види и пипне. За съжаление имам снимки само в сгънато състояние. Ще потърся пак дали имам и на колата,но както казах само го премерих и толкова. Но винаги съм го слагал в багажника,когато ходя насам натам по почивки и др такива уикенд преходи,за да е под ръка при нужда. Но все гледам да оставям колата на закрито и не ми се е налагало да го ползвам досега. Малко обемисто е,ще сложа снимки с размери в сгънато състояние-1 метър дълго и към 12-15см дебело,има достатъчно място и за него.Ако някой иска да го пробва,като се върна от чужбина,ще уредим среща.Живея в Казичене-София.Жал ми е да го давам,но обмислям за новото ХС90 и няма да ми пасне.
Moskvitch Aleko ex
Fiat Tempra 1.6i ex
BMW E36 1.6i ex
Volvo s40 2.0i now
Mercedes E-class Avantgarde 3.0d ex
Volvo XC90 2.4 D5 2008
Reply

#7
Стари снимки в сгънато състояние,виждат се размерите с рулетка.


Attached Files Thumbnail(s)
           
Moskvitch Aleko ex
Fiat Tempra 1.6i ex
BMW E36 1.6i ex
Volvo s40 2.0i now
Mercedes E-class Avantgarde 3.0d ex
Volvo XC90 2.4 D5 2008
Reply

#8
Нова цена 230лв по договаряне,може да се премери на място, в Елин Пелин. До 16.09 ще се намирам там, после само по куриер. Наистина си заслужава.  Ако нямах намерение да сменям колата, нямаше да го продавам.
Мисля, че може да пасне и на ХС 70, V 70 или на друг автомобил с подобен размер
Moskvitch Aleko ex
Fiat Tempra 1.6i ex
BMW E36 1.6i ex
Volvo s40 2.0i now
Mercedes E-class Avantgarde 3.0d ex
Volvo XC90 2.4 D5 2008
Reply

#9
Здравейте колега, интерсувам се от покривалото ако може телефон за връзка. Лек ден.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)