The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
автоаптечки менте

#1
<!-- m --><a class="postlink" href="http://emk-33.com/www/index.php?option=com_content&task=view&id=491&Itemid=75">http://emk-33.com/www/index.php?option= ... &Itemid=75</a><!-- m -->
Reply

#2
<!-- m --><a class="postlink" href="http://emk-33.com/www/index.php?option=com_content&task=view&id=491&Itemid=75">http://emk-33.com/www/index.php?option= ... &Itemid=75</a><!-- m -->
Reply

#3
аз май съм с таква, не съм сигурен, ама веднъж я отварях и май нямаше толкова много(14) елементи
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#4
аз май съм с таква, не съм сигурен, ама веднъж я отварях и май нямаше толкова много(14) елементи
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#5
Вили, май ще черпиш.
Моята аптечка дойде с колата, така че може да се каже съм я купил, обаче е като малко куфарче - има даже банка с инфузионен разтвор за кръвопреливане....
Big Grin
Only the Best is good enough - YES!
Reply

#6
Вили, май ще черпиш.
Моята аптечка дойде с колата, така че може да се каже съм я купил, обаче е като малко куфарче - има даже банка с инфузионен разтвор за кръвопреливане....
Big Grin
Only the Best is good enough - YES!
Reply

#7
Родно производство .... Хм, ако видя нещо, което си струва и аз ще почерпя.
Защото на предишната кола лично съм си комплектовал аптечката - в оригиналната кутия от пластмасово велпапе имаше турникет, апарат за дишане уста в уста /все едно едно време само така се е извършвало обдишване.../ и някаква умряла марля в мръсен наилон /на който имаше лепенка "стерилно" - егати иронията.../.
Е те това е задържителната аптечка, съгласно закона, с която не можеш дори да си сложиш лепенка на порязания пръст.
А на хората в по-нормалните страни им продават нещо, което би свършило работа при нужда, не като при нас - "Дай пет лева да отбиеш номера..".
Only the Best is good enough - YES!
Reply

#8
Родно производство .... Хм, ако видя нещо, което си струва и аз ще почерпя.
Защото на предишната кола лично съм си комплектовал аптечката - в оригиналната кутия от пластмасово велпапе имаше турникет, апарат за дишане уста в уста /все едно едно време само така се е извършвало обдишване.../ и някаква умряла марля в мръсен наилон /на който имаше лепенка "стерилно" - егати иронията.../.
Е те това е задържителната аптечка, съгласно закона, с която не можеш дори да си сложиш лепенка на порязания пръст.
А на хората в по-нормалните страни им продават нещо, което би свършило работа при нужда, не като при нас - "Дай пет лева да отбиеш номера..".
Only the Best is good enough - YES!
Reply

#9
Преди малко видях нещо, което само човек с огромно въображение може да нарече аптечка. "Анти-СПИН аптечка"
В долния край на кутията "Секунда невнимание - цял живот страдание"
Цена - 5 лв.
Пишеше, че имало вътре 2 презерватива, обаче като се опитах да отворя кутията се счупиха и двете ушенца на закопчалката , явно е за еднократна употреба. :o

ЗА БОГА, БРАТЯ, НЕ КУПУВАЙТЕ КИТАЙСКИ МЕНТЕТА!
Reply

#10
Преди малко видях нещо, което само човек с огромно въображение може да нарече аптечка. "Анти-СПИН аптечка"
В долния край на кутията "Секунда невнимание - цял живот страдание"
Цена - 5 лв.
Пишеше, че имало вътре 2 презерватива, обаче като се опитах да отворя кутията се счупиха и двете ушенца на закопчалката , явно е за еднократна употреба. :o

ЗА БОГА, БРАТЯ, НЕ КУПУВАЙТЕ КИТАЙСКИ МЕНТЕТА!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)