The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Всички видове застраховки!!!

#21
Няма проблеми, с каквото мога ще помагам :wink: , иначе за мен е целогодишна, а не само два месеца, изумява ме топлото посрещане въпреки, че не карам любимата Ви марка Smile
Audi 80 1.8S '91
Alfa Romeo 156 2.0TS '99
Reply

#22
Няма проблеми, с каквото мога ще помагам :wink: , иначе за мен е целогодишна, а не само два месеца, изумява ме топлото посрещане въпреки, че не карам любимата Ви марка Smile
Audi 80 1.8S '91
Alfa Romeo 156 2.0TS '99
Reply

#23
raiders Wrote:Няма проблеми, с каквото мога ще помагам :wink: , иначе за мен е целогодишна, а не само два месеца, изумява ме топлото посрещане въпреки, че не карам любимата Ви марка Smile

Дано и в твоя форум <!-- m --><a class="postlink" href="http://clubalfaromeo.com/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=1312">http://clubalfaromeo.com/forum/profile. ... ile&u=1312</a><!-- m -->
колегите ти да бъдат и по толерантни.
Че там се упомена повече от 3 пъти думата VOLVO, и модератора затри темата!!
Ставаше на въпрос че единия има 740 и от там и друг каза че има такава и е била добра и после и аз казах и ........ - докато не затри темата.
Много люти хора!!!!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#24
raiders Wrote:Няма проблеми, с каквото мога ще помагам :wink: , иначе за мен е целогодишна, а не само два месеца, изумява ме топлото посрещане въпреки, че не карам любимата Ви марка Smile

Дано и в твоя форум <!-- m --><a class="postlink" href="http://clubalfaromeo.com/forum/profile.php?mode=viewprofile&u=1312">http://clubalfaromeo.com/forum/profile. ... ile&u=1312</a><!-- m -->
колегите ти да бъдат и по толерантни.
Че там се упомена повече от 3 пъти думата VOLVO, и модератора затри темата!!
Ставаше на въпрос че единия има 740 и от там и друг каза че има такава и е била добра и после и аз казах и ........ - докато не затри темата.
Много люти хора!!!!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#25
Модератора го е яд че не може да си позволи ВОлво Big Grin
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#26
Модератора го е яд че не може да си позволи ВОлво Big Grin
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#27
ами аз затова казах, че ми допадна Вашия клуб, иначе хората са твърде пристрастни по марки и взимат нещата навътре или те самите се взимат много на сериозно, не говоря конкретно за някой клуб, не знам, през повечето време само чета и рядко пускам коментари, поне информация има 8)
Audi 80 1.8S '91
Alfa Romeo 156 2.0TS '99
Reply

#28
ами аз затова казах, че ми допадна Вашия клуб, иначе хората са твърде пристрастни по марки и взимат нещата навътре или те самите се взимат много на сериозно, не говоря конкретно за някой клуб, не знам, през повечето време само чета и рядко пускам коментари, поне информация има 8)
Audi 80 1.8S '91
Alfa Romeo 156 2.0TS '99
Reply

#29
Явно ние сме по толерантни от останалите клубове.
Не че сме по особена порода "мъжкари", но има нещо стилно в нас!
"Волво е семейната кола"
Нашето семейство трябва да е на ниво, за поука на другите!
.....
.....
и още. Но да не правя доклад.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#30
Явно ние сме по толерантни от останалите клубове.
Не че сме по особена порода "мъжкари", но има нещо стилно в нас!
"Волво е семейната кола"
Нашето семейство трябва да е на ниво, за поука на другите!
.....
.....
и още. Но да не правя доклад.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)