The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ

Идеята на дискусията, Калине е именно нещо да се дискутира - дават се различни предложения, обсъждат се, претеглят се всички страни и се избира най - доброто /или най - компромисното/ за всички решение. Ама само да казваш - ми това не е хубаво, онова не е удовлетворително ... Еми извинявай, ама вече като знам, че и ти имаш конкретни предпочитания и като знам също, че си един от най - редовните клубари, които идват по - срещите - естествено е, че идеята ще бъде да се намери решение, което да е съобразено и с твоите възможности. Ама като не се дават идеи, как останалите да знаем какво да търсим и обсъждаме. А това за права в дискусията са некви пубертетски мисли .... Знаеш много добре, че нямам такива мисли или намерения ...
Поздрави!
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

Колеги ще направим ли една колона от волваци към Островче другия петък или всеки ще си пътува самосиндикално ? Smile
Reply

Е, чак колона, ти кога мислиш да потеглиш, аз си мисля по-рано да съм там. От Варна не знам кой ще тръгне по-рано, но знам един който ако каже ,че тръгва сутринта, го очаквай малко след полунощ :mrgreen:
V90 97 200hp
S60 AWD 15 249hp
144 70 82hp
--------------------
     EX
V70AWD 97 193hp
S80 07 200hp
S70 97 140hp
V40 96 115hp
940 95 155hp
S80 06 170hp
940 95 122hp
Reply

Аз петък съм го писал почивен. След 10 часа съм готов по всяко време да тръгна. Зависи настаняването от колко часа е Smile
Reply

И ние смятаме 10-11 часа да тръгнем. Можем да се присъединим към колоната :mrgreen:
От медицинския картон на кглб ....няма психични отклонения ,просто е глупав
Reply

И аз смятам рано да тръгна,дори преди 10...Но ако кажете за колона към 10,ще Ви поизчакам.
Стига да не се проточи 11/12 и тем подобни часове
:mrgreen:
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

Малка промяна в плана. Аз ще дойда направо там, защото ми се налага да позаобиколя малко на път към Островче
Reply

Привет на групата!Отдавна имах желанието да напиша този пост,но все нещо не достигаше за да го направя !И сега нашето скромно СааБ -общество е в камерен състав,но времето минава ,застудява и просто .....няма време!Предлагам ежемесечната Варненска Волво среща да тръгне от ,,терапията,, и да паркира на ей тоя навес в к/к КАМЧИЯ (дело на знаен майстор Wink ) Местата са около 40-50 има ел.скара .Има и отделен паркинг за около 20 коли. На 30 метра има хр.магазин ,но не препоръчвам от там да се купува друго освен пласмасови чаши/чинии,безалкохолно и бира!Ако ще хвърляме нещо на скарата,за предпочитане е да си го донесем. В крайна сметка можем и само да се разходим на чист въздух пеш или с лодките из реката(цените са 3-4 лв. на човек)Сигурен съм,че ще си направим деня прекрасен!Притеснява ме следното:
-денят е ИЗБОРЕН и може да не се продава бира
-прогнозата е за застудяване
-много ме е страх да не се появи Ж.Терзиев и да ми издърпа ушите :roll:
А като се позамисля ....май нищо не ме притеснява срещата да се получи!20+20 км.отиване и връщане ...
А на връщане да минем по пътя през Боровец-Галата и да спрем на онова прекрасно място откъдето се открива невероятна панорама към града.Всъщност това последното е резервното ми предложение ,в случай,че времето е лошо!Очаквам тема за срещата в подходящия раздел!
ЗАБРАВИХ 05.10.2014 -кой гласувал...гласувал !Кака избяга на Камчия
       
   
   


Attached Files Thumbnail(s)
               
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

Супер идея ,жалко че ще пропусна .

п.п Мирец само добри дела от теб напоследък ,губиш форма :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

Ей този ще води колоната ..... :mrgreen: Big Grin :lol: :o Confusedhock: :twisted: :mrgreen:

   


Attached Files Thumbnail(s)
   
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)