The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВАРНЕНСКИ ДЕЛА И ДОКУМЕНТИ

Както се казва: човек както си го сложи сам, никой друг неможе да му го сложи тъй...
Reply

Лупи продавам ,кристални и идеални ,
мухата слон прави
хайде на увеличителните лупи ,по 5лв само ,
от братския китайски нароод бре хора Big Grin
GSM 0777 888 999

п.п да не се кьорите бре Smile


Attached Files Thumbnail(s)
       
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

Нещо по хаи-тек нямали ? нещо като очила със синьо+ зелено стъкло ? Big Grin
Reply

Към варненските гларуси :
Остават десет дена до следващата среща.Давайте идеи и предложения за нейното провеждане.
Нека всички се включат в организацията,за да няма после недоволни.
Моето предложение е да ходим дружно за риба на Кранево(четвърта буна).Там кой с въдица,кой с барбекю ще се бори с рибата.
Ще съберем по някой лев да напазаруваме : хляб,вода и червеи за стръв... Big Grin Big Grin Big Grin
Който желае може директно да носи само "джобен червей" и там на място от рибарите да улови риба,както да извади и миди.Изборът за сезона е богат.
От мен барбекюто и дървените въглища.
Носете ракети за федербал,топки както и тебешири.За да има и децата с какво да се занимават.
Може и хвърчила да вземете, та да има кой да плаши гларусите и кормораните. Big Grin Big Grin Big Grin
Недоволните след мероприятието ,могат директно да скочат от буната в морето и да охладят страстите.
Времето се очертава да е хубаво .
Поздрави и очаквам вашите други предложения.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

Абе аз за една вила около Кранево се сещам, ама кой ще си я познае - незнам Big Grin Big Grin Big Grin
Там направо мога да ловя кюфтетата от скарата :lol: :lol: :lol:
Ама ще видим домакина какво ще каже !!!
През 2020 се очаква да свърши света!!! Ако искаш да оцелееш -  ела в България!!! Тук сме с 30 г. назад !!!
Reply

npackoBko Wrote:Там направо мога да ловя кюфтетата от скарата :lol: :lol: :lol:

Аз кат чуя за киФтета на скара...,и сетивата ми се "изопват" Big Grin Big Grin Big Grin
Ще помоля домакина да... метне няколко насам :wink:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

kire Wrote:
npackoBko Wrote:Там направо мога да ловя кюфтетата от скарата :lol: :lol: :lol:

Аз кат чуя за киФтета на скара...,и сетивата ми се "изопват" Big Grin Big Grin Big Grin
Ще помоля домакина да... метне няколко насам :wink:
По скайпа :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Даже може да си направим конферента връзка :lol: :lol: :lol:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

ако ще ходите на кранево да вземете да огледате една каравана и да кажете става ли, не става ли... + малко снимков мат'риал да има... 4 човека х 2 метра може ли да се съберат и да спят в нея.... ей такива ми ти работи.....
а ако свалите 1000-2000 лв направо да я закачате за някой теглич :roll: :?
Reply

gadnia_metal Wrote:ако ще ходите на кранево да вземете да огледате една каравана и да кажете става ли, не става ли... + малко снимков мат'риал да има... 4 човека х 2 метра може ли да се съберат и да спят в нея.... ей такива ми ти работи.....
а ако свалите 1000-2000 лв направо да я закачате за някой теглич :roll: :?
Ти телефон ли нямаш или те срам да звъннеш, дай координати и утре или вдруги ден ще ида да я огледам :!: :!: :!:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

ico850 Wrote:По скайпа Big Grin Big Grin Big Grin Даже може да си направим конферента връзка :lol: :lol: :lol:

Така,така...ни скайпа ти имам,ни "виртуални" киФтета ми се ядат :twisted: ,ама ще се реванширам и аз :wink:
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)