The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
относно с термостата

#1
ако карам колата без термостат 6те има ли вреда за двигателъ и 6те гори ли пове4е гориво?
Reply

#2
ако карам колата без термостат 6те има ли вреда за двигателъ и 6те гори ли пове4е гориво?
Reply

#3
Ще заграява по бавно, ще работи на по високи обороти на празен ход, от там по висок разход, за амортизация на двигателя не мога да кажа. По лош конфотр и климат в колата и това защо?
термостата е 20-30-40лв
Reply

#4
Ще заграява по бавно, ще работи на по високи обороти на празен ход, от там по висок разход, за амортизация на двигателя не мога да кажа. По лош конфотр и климат в колата и това защо?
термостата е 20-30-40лв
Reply

#5
Любо ти пък много скъпи ги изкара нашите коли за поддръжка, един термостат е 15-20 кинта даже за мойта старата мисля че за 12 го взех
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#6
Любо ти пък много скъпи ги изкара нашите коли за поддръжка, един термостат е 15-20 кинта даже за мойта старата мисля че за 12 го взех
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#7
unicata Wrote:Любо ти пък много скъпи ги изкара нашите коли за поддръжка, един термостат е 15-20 кинта даже за мойта старата мисля че за 12 го взех
за моята беше 17, но знам ли за 760-ка в Истамбул колко струва, изказах се образно
Reply

#8
unicata Wrote:Любо ти пък много скъпи ги изкара нашите коли за поддръжка, един термостат е 15-20 кинта даже за мойта старата мисля че за 12 го взех
за моята беше 17, но знам ли за 760-ка в Истамбул колко струва, изказах се образно
Reply

#9
Хубаво е да е с термостат.
Цените почват от 7лв. нагоре.
Моя е от 14лв., от 84 градуса. Такъв исках да бъде.
Оригинално е от 87 градуса.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#10
Хубаво е да е с термостат.
Цените почват от 7лв. нагоре.
Моя е от 14лв., от 84 градуса. Такъв исках да бъде.
Оригинално е от 87 градуса.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)