The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
НЕВЕРОЯТНО СТРАНЕН РАЗХОД НА ГАЗЗЗ!!!!

#21
Аз съм от Пловдив и не карам в задръствания, провег 4-5 км и пак разнода е 20 на сто.Иде ми да се гръмна. Смених изпарителя, въздушен филтър и отидох на елкон и ето резултата - върви като фурия разход пак 20 градско. Почвам да се съмнявам в предните спирачки, но не усещам задържане като я пусна на инерция. Извънградско не съм я пробвал още на газ.Това мога да кажа.Ще е добре ако и някой който се справил с проблема да даде акъл.
Reply

#22
Аз съм от Пловдив и не карам в задръствания, провег 4-5 км и пак разнода е 20 на сто.Иде ми да се гръмна. Смених изпарителя, въздушен филтър и отидох на елкон и ето резултата - върви като фурия разход пак 20 градско. Почвам да се съмнявам в предните спирачки, но не усещам задържане като я пусна на инерция. Извънградско не съм я пробвал още на газ.Това мога да кажа.Ще е добре ако и някой който се справил с проблема да даде акъл.
Reply

#23
А бе хора, пишете си за какви коли става въпрос - иначе коментара на разхода е безмислен!!!
Volvo V40 2.0, 140 h.p. 1996, ГИ PowerJet
Reply

#24
А бе хора, пишете си за какви коли става въпрос - иначе коментара на разхода е безмислен!!!
Volvo V40 2.0, 140 h.p. 1996, ГИ PowerJet
Reply

#25
Р.С.Кажете някой пробван майстор на газ в Пловдив
Reply

#26
Р.С.Кажете някой пробван майстор на газ в Пловдив
Reply

#27
Колегата почна за карбуратор и моята е с карбуратор 440GL
Reply

#28
Колегата почна за карбуратор и моята е с карбуратор 440GL
Reply

#29
колега за разхода моето volvo със оригинална уредба ми дава разход 9-12 но не и във задръствания. Когато съм си във Габрово ми дава окло 14-15градско но даржа да отбележа че се кара на къси разтояния и почти винаги студена пък и предимно се кара по нагорнище така че си мисля за София при този трафик 16 мисля че е приемливо
VOLVO 440, 1.8, 90 Hp, ex
Ford Mondeo, 97, Turbo Diesel, 90 Hp ex
Ford Mondeo, estate, 04, TDCI, 115Hp, now
Reply

#30
колега за разхода моето volvo със оригинална уредба ми дава разход 9-12 но не и във задръствания. Когато съм си във Габрово ми дава окло 14-15градско но даржа да отбележа че се кара на къси разтояния и почти винаги студена пък и предимно се кара по нагорнище така че си мисля за София при този трафик 16 мисля че е приемливо
VOLVO 440, 1.8, 90 Hp, ex
Ford Mondeo, 97, Turbo Diesel, 90 Hp ex
Ford Mondeo, estate, 04, TDCI, 115Hp, now
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)