The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с парното - вентилатора не работи

#1
Здравейте на Всички!
От скоро ми се появи следния проблем.
Не ми работи внетилатора на парното.Изобщо не се включва.Мигат и двата индикатора на командния блок за климатика за 10 сек. и след това спрат. Не знам дали не е отишло нещо от винтелатора или в самия блок.Този номер ми го направи след кат пусках прахосмукчка в запалката.
Ще ви бъда благодарен на всички които ми пишат за вероятния проблем и разрешаването му.
[/b][/quote][/code]
Reply

#2
Здравейте на Всички!
От скоро ми се появи следния проблем.
Не ми работи внетилатора на парното.Изобщо не се включва.Мигат и двата индикатора на командния блок за климатика за 10 сек. и след това спрат. Не знам дали не е отишло нещо от винтелатора или в самия блок.Този номер ми го направи след кат пусках прахосмукчка в запалката.
Ще ви бъда благодарен на всички които ми пишат за вероятния проблем и разрешаването му.
[/b][/quote][/code]
Reply

#3
Здравей -Кофти че първият ти пост е за проблем но! Колата 850 ли е? Започни с предпазителите -вероятно прахосмукачката няма вина но провери запалката продължава ли да работи. Иначе проблемите може да са няколко-слаба връзка;нагоряла клема;самия ключ;ел мотора и електрониката според зависи.
Reply

#4
Здравей -Кофти че първият ти пост е за проблем но! Колата 850 ли е? Започни с предпазителите -вероятно прахосмукачката няма вина но провери запалката продължава ли да работи. Иначе проблемите може да са няколко-слаба връзка;нагоряла клема;самия ключ;ел мотора и електрониката според зависи.


Attached Files Thumbnail(s)
       
Reply

#5
Реле или бушон ми се въртят в главата на мен, провери ги.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#6
Реле или бушон ми се въртят в главата на мен, провери ги.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#7
Като начало си разчиташ грешките за клима, после четеш "Haynes" кво мисли за въпросната грешка, и начина на отстраняване , консултираш се и с VADIS ако го имаш и туйто в общи линии.
Най-вероятно прахосмукачката е изгорила някое реле, дано да е реле че вентилатора (големия) е бая солен.
Успех.
[Image: volvo.jpg]
Reply

#8
Като начало си разчиташ грешките за клима, после четеш "Haynes" кво мисли за въпросната грешка, и начина на отстраняване , консултираш се и с VADIS ако го имаш и туйто в общи линии.
Най-вероятно прахосмукачката е изгорила някое реле, дано да е реле че вентилатора (големия) е бая солен.
Успех.
[Image: volvo.jpg]
Reply

#9
Pepeto Wrote:Здравейте на Всички!
От скоро ми се появи следния проблем.
Не ми работи внетилатора на парното.Изобщо не се включва.Мигат и двата индикатора на командния блок за климатика за 10 сек. и след това спрат. Не знам дали не е отишло нещо от винтелатора или в самия блок.Този номер ми го направи след кат пусках прахосмукчка в запалката.
Ще ви бъда благодарен на всички които ми пишат за вероятния проблем и разрешаването му.
[/b]
[/code][/quote]

Благодаря Ви за бързит отговори.Колата е 850-ка.Разглобил сам жабката само и засега е тва. Мисля да попразнувам малко пак на 26 ти ще видя какво може дасе направи.Може и май да е термозащита някаква.Желая на всички весели празници и ако имам грижи ще Ви пиша пак.
Reply

#10
Pepeto Wrote:Здравейте на Всички!
От скоро ми се появи следния проблем.
Не ми работи внетилатора на парното.Изобщо не се включва.Мигат и двата индикатора на командния блок за климатика за 10 сек. и след това спрат. Не знам дали не е отишло нещо от винтелатора или в самия блок.Този номер ми го направи след кат пусках прахосмукчка в запалката.
Ще ви бъда благодарен на всички които ми пишат за вероятния проблем и разрешаването му.
[/b]
[/code][/quote]

Благодаря Ви за бързит отговори.Колата е 850-ка.Разглобил сам жабката само и засега е тва. Мисля да попразнувам малко пак на 26 ти ще видя какво може дасе направи.Може и май да е термозащита някаква.Желая на всички весели празници и ако имам грижи ще Ви пиша пак.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)