The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СРЕЩА ПЛОВДИВ 20.01.2008

Като стана въпрос за самолети да взема да доведа и представител на базата в Безмер..... Big Grin Big Grin Big Grin Всъщност не знам още дали аз самия ще дойда... :roll: :roll: :roll:
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply

Като стана въпрос за самолети да взема да доведа и представител на базата в Безмер..... Big Grin Big Grin Big Grin Всъщност не знам още дали аз самия ще дойда... :roll: :roll: :roll:
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply

Прави ми впечатление, че като стане дума за среща в Пловдив, колегите Раднев и Бойч винаги се скатават. Почвам да си мисля, че имат нещо против или нашия прекрасен град или нас самите :roll:
Reply

Прави ми впечатление, че като стане дума за среща в Пловдив, колегите Раднев и Бойч винаги се скатават. Почвам да си мисля, че имат нещо против или нашия прекрасен град или нас самите :roll:
Reply

... ти Усмивчице манечка ... :lol: ще вземе да изкараш по тази логика че ... с Раднев и жените не харесваме и-и си падаме по мъже!!!

Тъкмо мислех, че съм поразчистил някои от ангажиментите в неделя и ако успея до 12 да се справя - да се мятам на първата попаднала ми подводница /моята в случая.../ брат ми се обади и ме затрупа с ангажимент в неделя до края на деня... :evil:

Колкото до Пловдив - много обичам да ходя в Пловдивски кръчми, защото каквото го правят - обикновено го правят ДОБРЕ!
А както се знае - и компанията умее ДА ПИЕ и ДА СЕ ВЕСЕЛИ...

И какво му трябва още на човека?!

Ами оказа се наистина ... и свободно време!

В София дори и да съм закъснял яко ... пак идвам ... дори само за в кръчмата, но към Пловдив да тръгна към 15 ч. /при най-добро стечение на обстоятелствата/ ... освен да търся да преспя в някоя пловдивчанка - едва ли ще успея да се включа в друго Cry
/не че последното ми се струва зле ..., но идва пон'делник ... и кога ше почивам? Имам чувството, че се е задала "Година от понеделници"...
Още докато си мисля и вече почва да ми се ...СПИ при
пловдивчанката... :oops:

Усмивче Big Grin ... ти ще седнеш пред една ГОЛЯМА ТЪМНА БИРА и ще вдигнеш тост:
"За Бойча, дето проспа и тая готина бира - няма и капка да му оставя и .... смук цялата!"Някой само ще фотопротоколира тоста ти и аз ще съм доволен.

А усмивката ти трябва да е такава, че всички наоколо да изпопадат от ЖАЖДА!!!

НАЗДРАВЕ! ...
ОТИВАМ веднага да си отворя една че аз ще съм първия дето се търкаля...

Раднев ...
П.П.
...предай си на ... другарката /тая дето специално ни смъмри :oops: / извинителната бележка! Big Grin
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

... ти Усмивчице манечка ... :lol: ще вземе да изкараш по тази логика че ... с Раднев и жените не харесваме и-и си падаме по мъже!!!

Тъкмо мислех, че съм поразчистил някои от ангажиментите в неделя и ако успея до 12 да се справя - да се мятам на първата попаднала ми подводница /моята в случая.../ брат ми се обади и ме затрупа с ангажимент в неделя до края на деня... :evil:

Колкото до Пловдив - много обичам да ходя в Пловдивски кръчми, защото каквото го правят - обикновено го правят ДОБРЕ!
А както се знае - и компанията умее ДА ПИЕ и ДА СЕ ВЕСЕЛИ...

И какво му трябва още на човека?!

Ами оказа се наистина ... и свободно време!

В София дори и да съм закъснял яко ... пак идвам ... дори само за в кръчмата, но към Пловдив да тръгна към 15 ч. /при най-добро стечение на обстоятелствата/ ... освен да търся да преспя в някоя пловдивчанка - едва ли ще успея да се включа в друго Cry
/не че последното ми се струва зле ..., но идва пон'делник ... и кога ше почивам? Имам чувството, че се е задала "Година от понеделници"...
Още докато си мисля и вече почва да ми се ...СПИ при
пловдивчанката... :oops:

Усмивче Big Grin ... ти ще седнеш пред една ГОЛЯМА ТЪМНА БИРА и ще вдигнеш тост:
"За Бойча, дето проспа и тая готина бира - няма и капка да му оставя и .... смук цялата!"Някой само ще фотопротоколира тоста ти и аз ще съм доволен.

А усмивката ти трябва да е такава, че всички наоколо да изпопадат от ЖАЖДА!!!

НАЗДРАВЕ! ...
ОТИВАМ веднага да си отворя една че аз ще съм първия дето се търкаля...

Раднев ...
П.П.
...предай си на ... другарката /тая дето специално ни смъмри :oops: / извинителната бележка! Big Grin
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

Бойч...... Big Grin Big Grin Big Grin

На мен ще ми идват гости (споменатия представител на Безмер) за weekend-a. Фатката е, че и той кара VOLVO и ако успея да го навия .....
Дано успея..............
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply

Бойч...... Big Grin Big Grin Big Grin

На мен ще ми идват гости (споменатия представител на Безмер) за weekend-a. Фатката е, че и той кара VOLVO и ако успея да го навия .....
Дано успея..............
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply

хахахаа, ами излизаш му и на него със същия номер, ееееееееееее, да му такова таковата, спешно трябва да ида до пловдив, тръгвай с мен ... и пристигате :wink:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

хахахаа, ами излизаш му и на него със същия номер, ееееееееееее, да му такова таковата, спешно трябва да ида до пловдив, тръгвай с мен ... и пристигате :wink:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)