The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЧАТ - някой да е влизал скоро - или....

#11
Защо?
Аз сега съм там.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#12
Незнам сега пробвах и не мога.Пиша си името,давам ОК и ме връща от начало
Reply

#13
Ами за да има винаги някой когато ми е пуснат компютъра ще съм там... ще ми е приятно да початя с някой естествено Big Grin
не като сега си пиша самичък Tongue
Volvo 343 1.4L 72hp (моята червена Любов)
Не е нужно да си луд, но помага...
Reply

#14
Ами за да има винаги някой когато ми е пуснат компютъра ще съм там... ще ми е приятно да початя с някой естествено Big Grin
не като сега си пиша самичък Tongue
Volvo 343 1.4L 72hp (моята червена Любов)
Не е нужно да си луд, но помага...
Reply

#15
нека си стои аз влизам почти всеки път когато разглеждам темите и дори сам пращал няколко предложения на колеги клубари да влизат в чата така да обменим някоя дума но никои не се е отзовал до сега Sad мисля и преди време имаше същата тема но никои не и обърна внимание надявам се скоро това да стане 2-рото място за среща на клубари
караи VOLVO бъди БаМбУчА
Reply

#16
нека си стои аз влизам почти всеки път когато разглеждам темите и дори сам пращал няколко предложения на колеги клубари да влизат в чата така да обменим някоя дума но никои не се е отзовал до сега Sad мисля и преди време имаше същата тема но никои не и обърна внимание надявам се скоро това да стане 2-рото място за среща на клубари
караи VOLVO бъди БаМбУчА
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)