The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
среща лятото при местността "Стара речка"

#1
колеги аз също предлагам среща но на место кадето не сте били,то се казва Стара речка намира се на 30 км. от град Антоново област Търговище и на 320 км. от Сф.ние там ходим с каравани и палатки но има вили и бонгала поднаем,реката предлага голям улов а чистия въздух няма равен. ако решите за това лято мога да организирам всичко
Reply

#2
щом има река с риба аз съм много за Big Grin :lol:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#3
като ходите там нямаш ли някоя снимка да качиш но да се вижда нещо от материалната база -бунгала вили и т.н. а иначе по самото описание всичко е супер то природата ни си е хубава спор няма. аз не съм рибар но винаги обичам да ходя до рекичка на барбекю, а като наловите и риба....
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#4
sasho_s40 Wrote:като ходите там нямаш ли някоя снимка да качиш но да се вижда нещо от материалната база -бунгала вили и т.н. а иначе по самото описание всичко е супер то природата ни си е хубава спор няма. аз не съм рибар но винаги обичам да ходя до рекичка на барбекю, а като наловите и риба....
подържам - да
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#5
Село Стара речка се намира в планински район. Селото се намира в долината на река Стара Речка. Същата е изключително бистра река, с множество видове риба. Съществуват приятни места за почивка — къмпинг и хотели. В района на селото силно е разпространен ловът на дива свиня, благороден елен, вълк, сърна. Утвърдено вилно селище на живущите в гр. Търговище, Антоново, Лясковец и Горна Оряховица.
/от Уикипедия/

Чувал съм много хубави думи за този район от мои приятели рибари и ловци. Много красива природа, добри хора, хубави вина и много риба и дивеч. Аз самият съм запален риболовец.
Можеш ли да дадеш повече информация за състоянието на къмпинга и хотелите. Предполагам, че повечето от нас ще тръгнат с жени и деца и е добре да има по-прилични условия. Мисля, че месец Август е удобен за такава среща. Може да се съчетае с лятната отпуска и отиването или връщането от море. Big Grin
Reply

#6
да това имах предвид като казах за материалната база повечето от нас ще тръгнат с жени и деца за поне 2-3 дни. една нормална стая е остатъчна няма да се търси лукс. а от цитата от уикипедията се разбира че има добра база. колкото до август и съчетаването с морето това е сложен въпрос - всеки хиди на море по различно време да не говорим че понякога не се знае до последния момент дали въобще ще има отпуска и море...така че първо ни трябва дата и брой дни, някаква форма на резервация и ... аз, барбекюто, въглищата и мръвките си ги карам от софия .
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#7
... ния обикновенно след море ходим и на планина - така релаксацията става идеална - найстина си отпочиваш от морето!! :wink:
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#8
владо малко е преувеличено че има къмпинг и хотели има вили които се дават поднаем и бунгала но те не са големи за по 3-4,нямам снимки просто не ми се е налагало да ги снимам но имам други от там и ще ги кача
Reply

#9
имам проблем с тиа снимки качвам ги но после ми дава че са прекалено големи кажете какво да направя или да ги пратя на всеки по отделно
Reply

#10
Има програми за ризсаиз на снимки, мисля че инфант вю върши такава работа с нея можеш да смалиш размера на снимките до допустим и да качиш
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)