The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Звук от предницата на 850

#1
Здравейте колеги!
Отскоро живея в САЩ и стечение на обстоятелствата, първата ми кола тук е Волво 850 GLT 2.5L 168 hp. 1993г.Купих я за $1400, имайки предвид един звук, като прещракване или поскоро, като еднакратно чукване на метал, който идва от предното окачване.Чува се когато потегля рязко с извит волан, не е като от разбита полуоска.При появата на звука се усеща и леко разклащане на колата, каточели геометрията на предницата се променя(разваля).
Преди време имах Ауди B4, което издаваше същия звук.Излезе че е от разхлабен тампон на двигателя.

Въпроса ми е, модела 850 има ли някъкво слабо място по предницата, откъдето може да е проблема?

Често ли се срещат 850-ки със същия симптом?

Има ли някой предположение, от къде идва този звук?

Ако някой иска да ме посъветва, да ме търси на Skype ID denisali

10X a lot!
Reply

#2
Здравейте колеги!
Отскоро живея в САЩ и стечение на обстоятелствата, първата ми кола тук е Волво 850 GLT 2.5L 168 hp. 1993г.Купих я за $1400, имайки предвид един звук, като прещракване или поскоро, като еднакратно чукване на метал, който идва от предното окачване.Чува се когато потегля рязко с извит волан, не е като от разбита полуоска.При появата на звука се усеща и леко разклащане на колата, каточели геометрията на предницата се променя(разваля).
Преди време имах Ауди B4, което издаваше същия звук.Излезе че е от разхлабен тампон на двигателя.

Въпроса ми е, модела 850 има ли някъкво слабо място по предницата, откъдето може да е проблема?

Често ли се срещат 850-ки със същия симптом?

Има ли някой предположение, от къде идва този звук?

Ако някой иска да ме посъветва, да ме търси на Skype ID denisali

10X a lot!
Reply

#3
Това, което чуваш е най-вероятно претракване от карето - до колкото знам не се ремонтира, а се сменя.

При мен се появи от скоро, но едвам доловимо. Гледам, когато съм навил волана до край да не давам много газ, а да потеглям плавно.
http://www.novinarite.com
VOLVO 850 T5 2,0 20V '94 Wagon 210 hp B5204FT
Reply

#4
Това, което чуваш е най-вероятно претракване от карето - до колкото знам не се ремонтира, а се сменя.

При мен се появи от скоро, но едвам доловимо. Гледам, когато съм навил волана до край да не давам много газ, а да потеглям плавно.
http://www.novinarite.com
VOLVO 850 T5 2,0 20V '94 Wagon 210 hp B5204FT
Reply

#5
Днес я вдигнах на крик и като разклатих, тази дългата биалетка чух същия звук.Сега съм 90% сигурен, че е от нея.То се и вижда, че нещо не е наред, гумените уплатнения са спраскани, понеже са притягали до дупка.Видях ги в един сайт, ще ги поръчам он-лайн и ще ги сменя.По 27 долара са.

Лесно ли излизат от втулките на носача?

Ами двата обли тампона на носача долу, лесно ли се сменят, трябва ли преса?

В България бях притежател на БМВ, съответно член на он-лайн клуба(форума).Беше мого живо, а този форум няма много посетители.
Reply

#6
Днес я вдигнах на крик и като разклатих, тази дългата биалетка чух същия звук.Сега съм 90% сигурен, че е от нея.То се и вижда, че нещо не е наред, гумените уплатнения са спраскани, понеже са притягали до дупка.Видях ги в един сайт, ще ги поръчам он-лайн и ще ги сменя.По 27 долара са.

Лесно ли излизат от втулките на носача?

Ами двата обли тампона на носача долу, лесно ли се сменят, трябва ли преса?

В България бях притежател на БМВ, съответно член на он-лайн клуба(форума).Беше мого живо, а този форум няма много посетители.
Reply

#7
От къде си? /кой град/...
За да не се задава тоди въпрос непрекъснато - попълни си профила /както е задължително в БМВ форума .../
По това време ... в 4 и 20 сутринта си е направо навалица ...
Я влез във БМВ форума ... няма никой! :lol:

В София можеш да си вземеш на втора ръка здрави биалетки от магазина на Жоро Терзиев GT1. Тъкмо в момента разкостват една 850-ица и точно това коментирахме, че биалетките са почти нови...
Успех!
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#8
От къде си? /кой град/...
За да не се задава тоди въпрос непрекъснато - попълни си профила /както е задължително в БМВ форума .../
По това време ... в 4 и 20 сутринта си е направо навалица ...
Я влез във БМВ форума ... няма никой! :lol:

В София можеш да си вземеш на втора ръка здрави биалетки от магазина на Жоро Терзиев GT1. Тъкмо в момента разкостват една 850-ица и точно това коментирахме, че биалетките са почти нови...
Успех!
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#9
бойко пак прескачаш и не четеш. човекът е в щатите и по това време му е време да пише, а ти кви ги вършиш, че не спиш или пиеш :?:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#10
бойко пак прескачаш и не четеш. човекът е в щатите и по това време му е време да пише, а ти кви ги вършиш, че не спиш или пиеш :?:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)