The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПОМОЩ!!!НЕ РАбОТИ ПРЪСКАЧКАТА НА ЗАДНОТО СТЪКЛО-V40

#1
Здравейте колеги. От една седмица насам не ми работи пръскачката на задното стъкло на V40. Работеше си, но вече не Sad Дюзата не е запушена и си мисля,че може да е от бутона на лоста за чистачките.
Не е болка за умиране, но ме дразни, че нещо не работи в колата ми. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?
Предварително благодаря за помощта ви.
Reply

#2
Здравейте колеги. От една седмица насам не ми работи пръскачката на задното стъкло на V40. Работеше си, но вече не Sad Дюзата не е запушена и си мисля,че може да е от бутона на лоста за чистачките.
Не е болка за умиране, но ме дразни, че нещо не работи в колата ми. Някой сблъсквал ли се е с подобен проблем?
Предварително благодаря за помощта ви.
Reply

#3
Ослушай се дали ти работи моторчето - при загасен двигател. Ако не бръмчи виж бушоните.
Ако не са те - развиваш калобрана на дясната предна гума и ще го видиш. Онзи ден сменях моето.
ДО КАТО ПОСТИГНЕМ ЦЕЛТА СИ, ЩЕ ОТИДАТ И НЕВИННИ ХОРИЦА
Reply

#4
Ослушай се дали ти работи моторчето - при загасен двигател. Ако не бръмчи виж бушоните.
Ако не са те - развиваш калобрана на дясната предна гума и ще го видиш. Онзи ден сменях моето.
ДО КАТО ПОСТИГНЕМ ЦЕЛТА СИ, ЩЕ ОТИДАТ И НЕВИННИ ХОРИЦА
Reply

#5
Много благодаря за бързия отговор. Предполагам, че наистина е моторчето, защото не го чувам при натискане на бутона.Ще проверя за всеки случай най-напред бушоните.
Reply

#6
Много благодаря за бързия отговор. Предполагам, че наистина е моторчето, защото не го чувам при натискане на бутона.Ще проверя за всеки случай най-напред бушоните.
Reply

#7
Извинявай За тъпия въпрос ама откъде взе моторче за смяна?
Нещата, които приличат на други неща, често пъти приличат на другите неща повече от самите неща - всеизвестен факт!

Volvo S80 2.0T - 1999 г. за душата
Audi 80 1.8 за жената
BMW 316 служебно
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.save-darina.org">www.save-darina.org</a><!-- w -->
Reply

#8
Извинявай За тъпия въпрос ама откъде взе моторче за смяна?
Нещата, които приличат на други неща, често пъти приличат на другите неща повече от самите неща - всеизвестен факт!

Volvo S80 2.0T - 1999 г. за душата
Audi 80 1.8 за жената
BMW 316 служебно
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.save-darina.org">www.save-darina.org</a><!-- w -->
Reply

#9
Свалих от пералнята Big Grin


10 лева от симеон. Сваляш счупеното, обикаляш, намираш същото 2-ра употреба и го слагаш.
ДО КАТО ПОСТИГНЕМ ЦЕЛТА СИ, ЩЕ ОТИДАТ И НЕВИННИ ХОРИЦА
Reply

#10
Свалих от пералнята Big Grin


10 лева от симеон. Сваляш счупеното, обикаляш, намираш същото 2-ра употреба и го слагаш.
ДО КАТО ПОСТИГНЕМ ЦЕЛТА СИ, ЩЕ ОТИДАТ И НЕВИННИ ХОРИЦА
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)