The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ГТП годишен технически преглед

#1
моля да ме посъветвате къде да мина гтп като бих желал освен да ми вземат парите - май бяха 25лв и да ми лепнат стикера да мога да си проверя спирачките, газ анализ и т.н. или казано по друг начин искам да си платя за преглед а не за стикер. ако имам някакъв проблем да си знам ча да му мисля..
може да ви се струва глупаво но дълго се возих на нова кола поддържана във фирмен сервиз и не съм мислил за такива работи

ПП бих помолил волвофен да каже къде и колко ще ми струва да измеря динамометрията-мощноста на колата, все пак ми е любопитно колко е на газ и на бензин и наистина ли има 140 мустанга под капака все пак ги храня поне да знам колко са
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#2
Значи аз мога да ти кажа място за ГТП, само че там ти лепът стикера без преглед,не че нямат къде просто за по-бързо и цената е 27лв. Ако все пак се интересуваш се намира в Дианабат пряката до супурмаркета ВМВ,веднага след това има паркинг и табеле за ГТП. А за измерването на двигателя знам на Г.М.Димитрав (пак е в този район) пряката след Софавто, като влезеш по нея ще го намериш. Там със сигерност измерват динамометрията-мощноста на колата.
Reply

#3
gurgata
Забрави да му кажеш и колко пари е!
Казаха ми от друг форум за мен че цената тръгва от 70лв. за динамометрията-мощноста.
Така че поне 140лв. поне да имаш за всичко - от мен казано.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#4
Дам, ама аз не знам цената, ходил съм там за мойто Волво ама със стари коли като мойта не се занимават.
Reply

#5
sasho_s40 Wrote:моля да ме посъветвате къде да мина гтп като бих желал освен да ми вземат парите - май бяха 25лв и да ми лепнат стикера да мога да си проверя спирачките, газ анализ и т.н. или казано по друг начин искам да си платя за преглед а не за стикер. ако имам някакъв проблем да си знам ча да му мисля..
може да ви се струва глупаво но дълго се возих на нова кола поддържана във фирмен сервиз и не съм мислил за такива работи

ПП бих помолил волвофен да каже къде и колко ще ми струва да измеря динамометрията-мощноста на колата, все пак ми е любопитно колко е на газ и на бензин и наистина ли има 140 мустанга под капака все пак ги храня поне да знам колко са

Имаше един в Доброславци, бай Георги, построил едно огромно хале, в което кола не е влизала. Отивам веднъж с познат, който ме води там, влизам вътре с документите, бай Георги гледа и вика: а бе, те Волво са хубави коли, на тях нищо им няма.

после моя познат вика: а бе, бай Георги, дай да оправим прегледа и на моята кола. А той му отговаря: Ми добре, къде е колата - отговор: в София, въпрос, обещай, че ще си сложиш стикера Big Grin

Човекът правеше отстъпка, че си е път до там, вместо 25 - 20 лева.

Не е по въпроса ти, ама на който му трябва.
Reply

#6
ако ти се идва до асеновград точно там е мястото което търсиш. Вчера ме водиха и я огледаха отвсякъде, после ми викат винаги ще те пуснем ако ще и морга да докараш, но преди това щяхме да ти кажем къде са проблемите. Взеха ми 21лв и казаха, че е супер. Само бензина да сменя от 95 на 98 и щяла да заспи работата
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#7
gadnia_metal Wrote:ако ти се идва до асеновград точно там е мястото което търсиш. Вчера ме водиха и я огледаха отвсякъде, после ми викат винаги ще те пуснем ако ще и морга да докараш, но преди това щяхме да ти кажем къде са проблемите. Взеха ми 21лв и казаха, че е супер. Само бензина да сменя от 95 на 98 и щяла да заспи работата
Ето това се вика преглед!!! И аз с интересувам от такова място.. пък защо ли да не отскоча до Асеновград!?
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#8
gurgata Wrote:А за измерването на двигателя знам на Г.М.Димитрав (пак е в този район) пряката след Софавто, като влезеш по нея ще го намериш. Там със сигерност измерват динамометрията-мощноста на колата.
Мисля, че говориш за "Проспиид".
<!-- w --><a class="postlink" href="http://www.prospeed.bg">www.prospeed.bg</a><!-- w -->
1999 VOLVO S40 1.8 GDI 125p.s.
Reply

#9
Да, май са Prospeed. Чесъл съм за там в едно списание и после ходих, ама не си спомнаям как се казва.
Reply

#10
Ми дай ще ти я измеря аз мошността Big Grin С ОБД адаптера и лаптоп става лесно, но не съм сигурен колко е вярно. Иначе на проспеед цените ето ги:
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.prospeed.bg/dino_prices.php">http://www.prospeed.bg/dino_prices.php</a><!-- m -->

Даваш им 80 лв. и ти я измерват отвсякъде Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)