The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VADIS 2005 ISO

#41
Да и при мен тръгна (7-ца 32бит) само че има малка разлика с описанието за инсталация затова и не успях първите 10-тина пъти :roll:
При мен (не знам за други как е било) се наложи да върна датата на Март 2003, въпреки, че инсталирам версия 2005 А :geek:
Не знам защо така се получи но с дата от Юни 2004, просто не ми тръгваше инсталацията. Иначе сега вече си е инсталирана и си работи перфектно.
[Image: Photo0199.jpg]
[Image: ab209937.gif]
раскрутка сайтов
ВОЛВО V 40 1.8 115к.с 1998год. B4184S, ГИ REG O.M.V.L
Reply

#42
Quote:Да и при мен тръгна (7-ца 32бит) само че има малка разлика с описанието за инсталация затова и не успях първите 10-тина пъти :roll:
При мен (не знам за други как е било) се наложи да върна датата на Март 2003, въпреки, че инсталирам версия 2005 А :geek:
Не знам защо така се получи но с дата от Юни 2004, просто не ми тръгваше инсталацията. Иначе сега вече си е инсталирана и си работи перфектно.

Тази вечер и аз ще го пробвам тоя номер, че се борих в събота и неделя - не ще и не ще пустият му ВАДИС да работи на Win 7 32-bit
Обикновен простосмъртен с клубна карта.
Reply

#43
За да се "радвате" на тази сборка от програми:
   
Най-доброто решение е Windows XP Pro... (и със 7-ца става, но с малко гимнастики Smile )
От ляво на дясно: "Tec Doc" "VADIS" "VIDA monitor" "VIDA All-in-one" "Autodata"
А за VIDA-та съм си направил едно бат файлче, което спира скайп, пуска VIDA Monitor, изчаква да зареди, старира iexplore с VIDA, чака да бъде затворен iexplore спира ВСИЧКИ процеси (VidaMonitor.exe; java.exe; jqs.exe; sqlservr.exe; sqlbrowser.exe; sqlwriter.exe) и те пита дали искаш да стартираш скайп отново. Това е необходимо защото скайп ползва портове, които се ползват и от sql. Теоретично от настройките на Skype може да му се каже да не го прави, но на стационарната ми машинка в кухнята с 256 RAM само Skype дет' гълта 50 МБ ми липсва...(то затова съм с 3.0.0.218) После, не ми трябва Java да ми смуче non-stop едни 100MB Sql-ите дърпат по-малко, но пак си товарят. Някой ако му е интересно да казва да дам въпросния бат файл. Не е кой знае какво, но поне съм се опитал да го докарам графично доколкото е възможно Smile
[Image: ab276107.gif]
[Image: ab245320.gif]

[Image: ab245321.gif]
VOLVO S40, 1.8 115hp, 97г. -Р 9969 минало
VOLVO 440 1.7i 89г. B18E, Р 1401 РС - минало
VOLVO 460 1.8 моно 91г. B18U, Р 0345 РС - минало
Reply

#44
murcho_gb Wrote:Да и при мен тръгна (7-ца 32бит) само че има малка разлика с описанието за инсталация затова и не успях първите 10-тина пъти :roll:
При мен (не знам за други как е било) се наложи да върна датата на Март 2003, въпреки, че инсталирам версия 2005 А :geek:
Не знам защо така се получи но с дата от Юни 2004, просто не ми тръгваше инсталацията. Иначе сега вече си е инсталирана и си работи перфектно.

И при мен също не тръгваше, докато не промених дата така, както колегата е писал Smile.
Сега обаче не показва схемата и излиза следното съобщение по-долу.
Някой има идея как може да се оправи това?


Attached Files Thumbnail(s)
   
VOLVO V40, 1999, 1.9 D, 95 hp
Reply

#45
Най-вероятно си със интернет експлорър 9. С него не върви, трябва да е не по-нов от 8-ма версия. Имах същият проблем и се наложи да преинсталирам Уиндолс-а. Не намерих друго решение, как да се върна от 9-та версия на 8-ма....ама може и да има Smile
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998
Reply

#46
LeecH Wrote:Най-вероятно си със интернет експлорър 9. С него не върви, трябва да е не по-нов от 8-ма версия. Имах същият проблем и се наложи да преинсталирам Уиндолс-а. Не намерих друго решение, как да се върна от 9-та версия на 8-ма....ама може и да има Smile

И аз предполагам същото, но ИЕ8 не е за 7-ца.
VOLVO V40, 1999, 1.9 D, 95 hp
Reply

#47
Не знам дали ИЕ 8 не е за седмицата, ама моята (Win 7 Ultimate 64bit) се инсталира с него и след това иска да го ъпдейтне на ИЕ 9.
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998
Reply

#48
И все пак има ли някакво решение за този ИЕ9 ? С предния ми Windows 7 ultimate който инсталирах преди 2,5г. вадиса бачкаше перфектно сега си преинсталирах отново само, че с ultimate 2013 и вадиса ми показва същата грешка като на колегата по-горе :twisted: някакъв друг вариант освен преинсталиране ?

Току що открих решението Smile
За тези които са със 7-ца
1. старт меню
2. контролен панел
3.Програми
4.Програми и компоненти
5.Преглед на инсталирани актуализации
6.Намирате Window internet explorer 9
7.кликвате един път върху него и давате деинсталиране.
8.Рестартирате компютъра

Ето и стъпка по стъпка с картинки Smile надявам се да съм бил полезен Smile
http://www.howtogeek.com/howto/29112/rev...er-9-beta/
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)