The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
турбо

#31
начи предлагаха ми турбо т3/т4 такова турбо ако знаеш и спорет тебе дали ще стане значи няма да е лесно хич да го сложа :x еми аако трябва в някои хубав сервис и там да ми го сложат Smile но дано стане и да си намеря Smile
Reply

#32
Като гледам искаш да задълбочим темата. Извинявам се ако пиша в различна посока от тази на заглавието.
За да турбинираш един атмосферен мотор какъвто е твоя, не са достатъчни само турбо и сервиз.
В случая ще имаш нужда от още хардуер. Електроника, кулер, маслени въздушни и водни пътища, гарнитури, колектори, уреди, един куп клапани, бензинова помпа, инжектори и т.н. После трябва някой да сглоби и напасне всичко това, а накрая но не на последно място да го сетне. И с тези процедури не приключва т.н. турбиниране. Още по-неприятната част е материалната т.е. финикийските знаци! Мога да се обзаложа, че парите, времето и нервите ще са равни на поне 3 броя Volvo серия 4хх 1,7 Turbo. Има и друга страна-ако човек има от горе изброените неща малко в повече и му се правят експерименти ей така за каузата :wink:
Reply

#33
мерси ясно мие че няма смисал :wink: мерси все пак Smile :wink:
Reply

#34
za6to da nqma smisal
Reply

#35
Ми дай му смисъл на човека де ?!?
Reply

#36
smisala e golqm , as imam volvo 460 turbo i ako nqma6e smisal nqma6e da go karam
Reply

#37
lqtoto mislq da podmenqm dvigatelq na moeto ako nqma6e smisal nqma6e da go prvq Smile tvoeto volvo s turbina li e ? ili samo interkoler
Reply

#38
Приятелю, интер кулер преведено от английски най-общо значи охладител.
Само с кулер не може. А относно смисъла - смисъл има ако смениш колата
или целия двигател. И пак ще ти излезе мн по-скъпо от колкото да си купиш
оригинална 4-ка с турбо. Моето Волво беше 440 турбо, но го продадох.
Reply

#39
nz bratle nameril sam si vsi4ko i grubo smetnato 6te mi izlezne 1000 lv
Reply

#40
тей си мислиш Wink


Attached Files Thumbnail(s)
   
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)