The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Въпросче за едни дреболийки

#1
Въпроса ми е от къде мога да намеря една малка пластмаса за 440 89г. която се намира на барчето?Става въпрос под часовника като почне барчето има една малка лентичка която има 2 зъбчета.Та от къде мога да си намеря такава че моята я счупих?И и още искам да намеря от някъде куките за задната седалка че няма и ходи насам натам.Моля препоръчайте морга или не знам какво само да ги намеря тези работи.Благодаря ви предварително 8)
Reply

#2
Въпроса ми е от къде мога да намеря една малка пластмаса за 440 89г. която се намира на барчето?Става въпрос под часовника като почне барчето има една малка лентичка която има 2 зъбчета.Та от къде мога да си намеря такава че моята я счупих?И и още искам да намеря от някъде куките за задната седалка че няма и ходи насам натам.Моля препоръчайте морга или не знам какво само да ги намеря тези работи.Благодаря ви предварително 8)
Reply

#3
Авто морги...............................
Reply

#4
Авто морги...............................
Reply

#5
kokok0 Wrote:Авто морги...............................
Добре къде можеш да ми препоръчаш най-близо аз живея в Хиподрума.ПС: ходих при италианеца каза че не продавал такива работи
Reply

#6
kokok0 Wrote:Авто морги...............................
Добре къде можеш да ми препоръчаш най-близо аз живея в Хиподрума.ПС: ходих при италианеца каза че не продавал такива работи
Reply

#7
Знам за една морга само за Волво.Ако продължиш след италиянеца направо посока стадион Славия на третия светофар в ляво, около километър след него отдясно.Ул. Любляна, преди Вишоградска
Reply

#8
Знам за една морга само за Волво.Ако продължиш след италиянеца направо посока стадион Славия на третия светофар в ляво, около километър след него отдясно.Ул. Любляна, преди Вишоградска
Reply

#9
На третия светофар в дясно ,грешка Smile
Reply

#10
На третия светофар в дясно ,грешка Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)