The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
На ляв завой нещо скърца (задира)

#11
to4no omegaobrazniq mi trqbva
Reply

#12
to4no omegaobrazniq mi trqbva
Reply

#13
Аз сменях предния. Иначе звънни ей така просто за инфо в Мото Пфое,
а после най-добре да отидеш на Симеон ако си от София и да се разтърсиш там.
Reply

#14
Аз сменях предния. Иначе звънни ей така просто за инфо в Мото Пфое,
а после най-добре да отидеш на Симеон ако си от София и да се разтърсиш там.
Reply

#15
СЕГА НЕ СЪМ В СОФИЯ ИНАЧЕ ЩЯХ ДА НАМЕРЯ ПО СИМЕОН
Reply

#16
СЕГА НЕ СЪМ В СОФИЯ ИНАЧЕ ЩЯХ ДА НАМЕРЯ ПО СИМЕОН
Reply

#17
k_blondy, и аз имам този проблем, само при ляв завой. При мен лично е от тампоните на двигателя - издали са багажа и когато завиваш наляво целия двигател "се разхожда" и ролките за хидравликата, климаттика (ако имаш такъв), динамото опират в купето отдясно.
На въпрса ти ако са тампони какво може да ти навреди ти отговарям с болка - в следствие на вибрациите, разказва играта на изходящите колеторни тръби, а да си намериш такива е мъка. Аз лично си търся от доста време и само заварявам, но това е временно решение на проблема.

Колеги, откъде мога да си намеря въпросните изходящи колекторни тръби за 440 1.7i двигателя (1721). Моля, помогнете. В русенски регион няма или ако има ще е единственото място където не съм потърсил...
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
Reply

#18
k_blondy, и аз имам този проблем, само при ляв завой. При мен лично е от тампоните на двигателя - издали са багажа и когато завиваш наляво целия двигател "се разхожда" и ролките за хидравликата, климаттика (ако имаш такъв), динамото опират в купето отдясно.
На въпрса ти ако са тампони какво може да ти навреди ти отговарям с болка - в следствие на вибрациите, разказва играта на изходящите колеторни тръби, а да си намериш такива е мъка. Аз лично си търся от доста време и само заварявам, но това е временно решение на проблема.

Колеги, откъде мога да си намеря въпросните изходящи колекторни тръби за 440 1.7i двигателя (1721). Моля, помогнете. В русенски регион няма или ако има ще е единственото място където не съм потърсил...
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО
Reply

#19
оправих я скъсан тампон на скоростите
Reply

#20
оправих я скъсан тампон на скоростите
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)