The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ПОЗДРАВ

#61
Забелязъл съм, че шофьорите на междуградските автобуси като се разминават си правят някакъв специфичен жест за поздрав с дясната ръка пред тях... нещо като индианското ХАУ (казах) :lol: .
Като предупреждават за катаджии се пипат за рамото ... един вид внимавай, че зад завоя чакат ония с пагоните Tongue
Друг е въпросът, че седалките им са толкова вдигнати та се виждат едва ли не целите ...
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#62
Забелязъл съм, че шофьорите на междуградските автобуси като се разминават си правят някакъв специфичен жест за поздрав с дясната ръка пред тях... нещо като индианското ХАУ (казах) :lol: .
Като предупреждават за катаджии се пипат за рамото ... един вид внимавай, че зад завоя чакат ония с пагоните Tongue
Друг е въпросът, че седалките им са толкова вдигнати та се виждат едва ли не целите ...
The Easy Driver
MOSKVICH 426 combi - 1968 - ex
SEAT TOLEDO/1.6 m.i - 1993 - ex
VOLVO S40/1.8 i - 1996 - ex
VOLVO V70 D5 - 2003 - ex
VOLVO S80 V8 - 2006 - now
Reply

#63
идеята на 100YO e добра и знакът е добър, не знам с видимостта как стоят нещата , но знакът V e идеален за целта Smile
Reply

#64
идеята на 100YO e добра и знакът е добър, не знам с видимостта как стоят нещата , но знакът V e идеален за целта Smile
Reply

#65
Zdravko_850 Wrote:Говорим за диодна светкавица със спецефичен цвят между 5 ии 8 лв

пък и е тарикатско,много по -евтино е от готиното предложение на

рококо но това ми хрумна 8)

На мен ми допада тази идея. Стига да не стане голяма шарения.
Здравко - дали има някакво развитие при проучване на пазара на тази джажа?
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#66
Zdravko_850 Wrote:Говорим за диодна светкавица със спецефичен цвят между 5 ии 8 лв

пък и е тарикатско,много по -евтино е от готиното предложение на

рококо но това ми хрумна 8)

На мен ми допада тази идея. Стига да не стане голяма шарения.
Здравко - дали има някакво развитие при проучване на пазара на тази джажа?
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#67
И АЗ ДА СЕ ВКЛЮЧА В ПОЛЕМИКАТА. СЪГЛАСЕН СЪМ СЪС ЗНАКА, НО ВМЕСТО ПРИСВЯТКАНЕТО С ФАРОВЕ КОЕТО СЕ БЪРКА С "КАТ", МОЖЕ ДА СИ ПУСКАМЕ АВАРИЙНИТЕ. ТО СЕ Е ВИДЯЛО, ЧЕ НЯМА ДА СЕ СЕДНЕ СЕРИОЗНО ДА СЕ ОБСЪДИ/ГЛАСУВА ВЪПРОСА И ЗАТОВА ЗАПОЧВАМ ДА ГО ПРИЛАГАМ НА ПРАКТИКА. ТЕМАТА Е ВИДЯНА 864 ПЪТИ. А СЪЩО ЩЕ Я ПРАТЯ И НА ПОЗНАТИ ВОЛВАРИ ОТ СКАЙПА.
Психолозите съветват, когато някой много те е нервирал да броиш до 10 наум... И после да му вкараш един между зъбите - тъкмо ще се е отпуснал и няма да го очаква
Reply

#68
И АЗ ДА СЕ ВКЛЮЧА В ПОЛЕМИКАТА. СЪГЛАСЕН СЪМ СЪС ЗНАКА, НО ВМЕСТО ПРИСВЯТКАНЕТО С ФАРОВЕ КОЕТО СЕ БЪРКА С "КАТ", МОЖЕ ДА СИ ПУСКАМЕ АВАРИЙНИТЕ. ТО СЕ Е ВИДЯЛО, ЧЕ НЯМА ДА СЕ СЕДНЕ СЕРИОЗНО ДА СЕ ОБСЪДИ/ГЛАСУВА ВЪПРОСА И ЗАТОВА ЗАПОЧВАМ ДА ГО ПРИЛАГАМ НА ПРАКТИКА. ТЕМАТА Е ВИДЯНА 864 ПЪТИ. А СЪЩО ЩЕ Я ПРАТЯ И НА ПОЗНАТИ ВОЛВАРИ ОТ СКАЙПА.
Психолозите съветват, когато някой много те е нервирал да броиш до 10 наум... И после да му вкараш един между зъбите - тъкмо ще се е отпуснал и няма да го очаква
Reply

#69
Това с поздравяването с аварийните си е малко рисковано, защото ще шашка движещите се отзад, но наистина май е време да се обсъди сериозно този въпрос и да се вземе решение по него.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply

#70
Това с поздравяването с аварийните си е малко рисковано, защото ще шашка движещите се отзад, но наистина май е време да се обсъди сериозно този въпрос и да се вземе решение по него.
\\// (())  ||_  \\//  (()) S60 D5 185+к.с. М66.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)