The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хондафенка :-)

#11
Няма ли някой фотограф да попадне и на наша фенка :lol: Представям си какъв диспут ще се развихри тук тогава :twisted:
Reply

#12
Няма ли някой фотограф да попадне и на наша фенка :lol: Представям си какъв диспут ще се развихри тук тогава :twisted:
Reply

#13
EMETO1 Wrote:Няма ли някой фотограф да попадне и на наша фенка :lol: Представям си какъв диспут ще се развихри тук тогава :twisted:
ами аз освен теб и шефката за други не се сещам... та ще трябва да направим нещо по въпроса... а! и жената проявява мераци ама май ще и взема един голф че като се чука (като го удря де) да не ме е яд толкова :lol:
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#14
EMETO1 Wrote:Няма ли някой фотограф да попадне и на наша фенка :lol: Представям си какъв диспут ще се развихри тук тогава :twisted:
ами аз освен теб и шефката за други не се сещам... та ще трябва да направим нещо по въпроса... а! и жената проявява мераци ама май ще и взема един голф че като се чука (като го удря де) да не ме е яд толкова :lol:
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#15
Пангев Wrote:
EMETO1 Wrote:Няма ли някой фотограф да попадне и на наша фенка :lol: Представям си какъв диспут ще се развихри тук тогава :twisted:
ами аз освен теб и шефката за други не се сещам... та ще трябва да направим нещо по въпроса... а! и жената проявява мераци ама май ще и взема един голф че като се чука (като го удря де) да не ме е яд толкова :lol:[/quote

Пангев,мен ме брои за членка Tongue ,а не за фенка. :twisted:
Reply

#16
Пангев Wrote:
EMETO1 Wrote:Няма ли някой фотограф да попадне и на наша фенка :lol: Представям си какъв диспут ще се развихри тук тогава :twisted:
ами аз освен теб и шефката за други не се сещам... та ще трябва да направим нещо по въпроса... а! и жената проявява мераци ама май ще и взема един голф че като се чука (като го удря де) да не ме е яд толкова :lol:[/quote

Пангев,мен ме брои за членка Tongue ,а не за фенка. :twisted:
Reply

#17
EMETO1 Wrote:Пангев,мен ме брои за членка Tongue ,а не за фенка. :twisted:
Аааа такова понятие "членка" няма. Или си член Wink или си фенка Smile
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#18
EMETO1 Wrote:Пангев,мен ме брои за членка Tongue ,а не за фенка. :twisted:
Аааа такова понятие "членка" няма. Или си член Wink или си фенка Smile
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#19
Пангев Wrote:
EMETO1 Wrote:Пангев,мен ме брои за членка Tongue ,а не за фенка. :twisted:
Аааа такова понятие "членка" няма. Или си член Wink или си фенка Smile
чЛЕН-КА :roll:
Reply

#20
Пангев Wrote:
EMETO1 Wrote:Пангев,мен ме брои за членка Tongue ,а не за фенка. :twisted:
Аааа такова понятие "членка" няма. Или си член Wink или си фенка Smile
чЛЕН-КА :roll:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)