The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
просто идея ???до всички

#11
Каквото и да правим, ще ни трябват най малко 10-12000лв.
Ако го разделим на 100човека се равнява на = 120лв. на човек.
Което е невъзможно.
Тоест, ния сме реално към ~20 човека което прави = 600лв. на човек!!!
Защо давам такива цифри!?
Да вземем колата - и после почват проблемите, всяка част ще трябва да е нова, а има и части който може да не се намери лесно - според модела който ще изберем!!
Недай си боже да изберем кола която трябва да и се правят всички ламарини, както и купето да се попрявя - тогава направо ........ ще се забием в земята!!
Въпроса е кой модел ще е най подходящ?
И кой ще го прави?
А, кой ще го кара - то това ще се избира по красота Tongue :lol: 8) :twisted: :roll: :wink: . ха ха.

п.п.-Павлов - бързо дойде в клуба, бързо ти дойдоха идейте. А?
Само в беля ще ни вкараш - още ни трябва време да се организираме добре - да си напудрим колите - и чак тогава ще ни е по лесно за идеята ти.
До тогава само може да дебнем определения модел - който е позапазен и е по малко пари.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#12
пардон тогава,шом съм избързал с идеите ще почакам докато отлежа като член на обществото.та дотогава вие ми кажете с какво мога да съм в полза на волво отбора.ОК?
Reply

#13
По въпроса за частите и ремонта, мисля, че можем да потърсим помощ от някои магазини и сервизи срещу реклама върху колата или в сайта. Не знам доколко е осъществима идеята, но в момента ми се струва добра
Reply

#14
Ако ме питате мене...
Няма да е лошо МПф да е спонсор за това начинание!!
Както и от тях да имаме подкрепа за форума и т.н.
МПф - доста се раздават с дарения за какво ли не - и най вече за коли - подмазвайки се на държавните инстанции.
Що не направят като VW фирмата - да ни поканят да направим тест драйф на новите модели и т.н.
Абе има много въпроси - ама няма отговори!!

Друго си е да имаме няква подкрепа от фирма!

Ама и там си е еб..о ма...та!

Да не говорим за рекламите!

Статиите в медиите или тв.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#15
А така пи4ове.Така ми харесвате!!!!!Аз мога да се включа в кабинетните надлъгвания с всякакви фирми и т.н., включвам се и с левчета стига да избереме модела на клуба.Но...... тъй като съм нов член не съм наясно дали сме юридическо лице????Ако сме такова убеждаването на МФ/ та тези ли ще ни се опрат/ и други такива от страната и чужбина ще е на ниво!Ако няма съдебна регистрация дайте сигнал ще е за моя сметка!Та Волво пи4овете ли са най- загубените в България????
Reply

#16
хи хи хи..сестра ми работи в Дискавари-то...може да и порева малко да ни спонсорира с някое друго доларче и после филмче да снимат за нас Big Grin
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply

#17
Крайно време е клубът да бъде учреден като дружество с нестопанска цел (ако говоря глупости да ме поправяте - на 17 съм все пак Wink) Така мисля, че няма да се налага да плащаме някакви данъци и такси (мисля, че има само някаква минимална - годишна) - няма да имаме реализирани приходи. Помислете по въпроса сериозно - аз мога да помагам с идеи Wink. Както казвах преди - аз и Пламен участваме със сайт и форум - каквото се иска от мен ще го имате в името на общото благо, стига да ми е по силите (не само техническа подкрепа).
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#18
Абе я почакайте още малко, тя мойта барака и без това е тръгнала да става ретро, ще я харизам за общото благо като се кача на нещо по-ново Big Grin
Reply

#19
Момци,идеята е много добра и колкото и трудно изпълнима да изглежда, не е невъзможна.Незнам колко хора има в клуба,но ако всеки даде нещо от себе си ще стане,макар и бавно/все пак сме в България/.Така че пишете ме и мен.С каквото мога ще помогна.
Reply

#20
така се работи!!!!!!!!!!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)