The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
780 бертоне

#61
Аз пък си спомням, че имах преди 10-тина години една брошурка с моделите на Волво за 1990а година и там го имаше въпросното 780, с двигател B204FT. Още преди да ми попадне тази брошурка си знаех, че някой ден ще карам Волво, тогава много ме кефеха моделите 740/760 (940 и 960 почти не се срещаха по улиците), но истински се пристрастих към марката, когато за пръв път видях снимката на Волво 780, в онази брошурка. Тогава карах Москвич и не предполагах, че 10 години по-късно ще разполагам с цяла колекция от Волва.

Преди 4 месеца имах възмозност да си купя Волво 780, с бензинов двигател (само че V6, а не redblock), 90а година, в много добро състояние, но предпочетох да дам 500 Евро по-малко, за кола, която е 7 години по-нова, ще ми върши повече работа, а и е с по-хубав мотор (B230FK) от онзи иначе уникален автомобил. Тогава си купих 940 комби, но ако бях в същата ситуация, преди въпросните 10, дори 5 години, тогава със сигурност щях да се сдобия с мечтаното Волво 780. Сега вече съм наясно, че едва ли някога ще стана горд собственик на такова бижу, но това си остава за мен един от най-красивите и уникални автомобили, създавани някога.

Ето за това говоря:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDe...abNumber=2
Reply

#62
Аз пък си спомням, че имах преди 10-тина години една брошурка с моделите на Волво за 1990а година и там го имаше въпросното 780, с двигател B204FT. Още преди да ми попадне тази брошурка си знаех, че някой ден ще карам Волво, тогава много ме кефеха моделите 740/760 (940 и 960 почти не се срещаха по улиците), но истински се пристрастих към марката, когато за пръв път видях снимката на Волво 780, в онази брошурка. Тогава карах Москвич и не предполагах, че 10 години по-късно ще разполагам с цяла колекция от Волва.

Преди 4 месеца имах възмозност да си купя Волво 780, с бензинов двигател (само че V6, а не redblock), 90а година, в много добро състояние, но предпочетох да дам 500 Евро по-малко, за кола, която е 7 години по-нова, ще ми върши повече работа, а и е с по-хубав мотор (B230FK) от онзи иначе уникален автомобил. Тогава си купих 940 комби, но ако бях в същата ситуация, преди въпросните 10, дори 5 години, тогава със сигурност щях да се сдобия с мечтаното Волво 780. Сега вече съм наясно, че едва ли някога ще стана горд собственик на такова бижу, но това си остава за мен един от най-красивите и уникални автомобили, създавани някога.

Ето за това говоря:

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showDe...abNumber=2
Reply

#63
Да яко е но и цената си я бива но за тази кола ... просто си е 780
Reply

#64
Цената може и да си я бива, но това е една от най-евтините 780ки на европейския пазар, а и ми е съвсем наблизо. Въпреки това обаче си признавам, че така и не събрах смелост да отида да я видя на място, защото ако бях отишъл, едва ли щях да устоя на изкушението.
Reply

#65
Да така си е една се продаваше за 5300 преди месец доста странни са особенно дизеловите след като подкарах такава започнах да се интересувам здраво от този модел и езвестно време си меслех че няма нафтови но... има даже аз имам такава УЖАС ! а аз не харесвам печките :wink: но ще се учим да караме и такава просто тръпката си е тръпка макар и TD
Reply

#66
Вече съм горд собственик на 780ка днеска минах най-неочаквано през КАТ и въпреки забележките които имаше МИНА КАТО ПО ВОДА        
Reply

#67
Честито!!!!! Минало е, като по вода, защото е валяло Big Grin :wink: Big Grin
Със здраве да си я караш!!!
Reply

#68
ееееееееее супер, честито и много да те радва Big Grin
Reply

#69
Честито, колега! Кефи ме че ти стиска да купиш тази уникална и доста трудна за поддръжка кола.
Да и се радваш много безаварийни километри на тази красавица!
Reply

#70
Специални благодарности на Чавдар (kilara) за частите които ми продаде
до АСто още не съм стигнал но ако стане ти ще си един от първите които ще разберат :ctf2:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)