The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
скоросна кутия блокира

#1
колата е в40 1.9 дизел 95 кс. от 3, 4 дена имаше странни симптоми ,както карах на пета сама се изключи 2-3 пъти .
днеска като карах на цариградско от 4 скорост исках да включа на 5 се чу един слаб шум от скоростна кутия завих за ромънското посолство, включих 3 скорост и там блокира окончателно.
съединитела работи ,втулките са сменени преди 1 година, а маслото на скоростната кутия го смених преди две седмици.
моля ви колеги помогнете ми, кажете ми някой добър сервиз който да не ми вземе космически суми за поправката ,а също и да работят бързо.живея в софия.някой имал ли е подобен проблем на моя.какво може да е
Reply

#2
колата е в40 1.9 дизел 95 кс. от 3, 4 дена имаше странни симптоми ,както карах на пета сама се изключи 2-3 пъти .
днеска като карах на цариградско от 4 скорост исках да включа на 5 се чу един слаб шум от скоростна кутия завих за ромънското посолство, включих 3 скорост и там блокира окончателно.
съединитела работи ,втулките са сменени преди 1 година, а маслото на скоростната кутия го смених преди две седмици.
моля ви колеги помогнете ми, кажете ми някой добър сервиз който да не ми вземе космически суми за поправката ,а също и да работят бързо.живея в софия.някой имал ли е подобен проблем на моя.какво може да е
Reply

#3
моито маисторче е много добро вече 5 то то ми волво само там ходи ,разбира и не е скъпар,Велислав 0898467623
Reply

#4
моито маисторче е много добро вече 5 то то ми волво само там ходи ,разбира и не е скъпар,Велислав 0898467623
Reply

#5
hepi Wrote:моито маисторче е много добро вече 5 то то ми волво само там ходи ,разбира и не е скъпар,Велислав 0898467623
много благодаря днеска ще се обадя
Reply

#6
hepi Wrote:моито маисторче е много добро вече 5 то то ми волво само там ходи ,разбира и не е скъпар,Велислав 0898467623
много благодаря днеска ще се обадя
Reply

#7
mnogo sam dovolen ot velislav,vtornik mou ostavix kolata, sabota bese gotovo,i ne mi vze mnogo pari,250 leva za demontaz otvariane zatvariane i montaz na skorosta kytia.totsen tsovek.bese se izkrivila vilkata na 3-4 skorost.smenixme ses nova 80 leva stryvase.moze bi az da sam vinoven zastoto 2 peti ot 4 skorost iskax da sloza 5 skorost,no vkarax 3skorost.IZVINIAVAI za latinski no mi e po lesno ,,grek sam.
hepi Wrote:моито маисторче е много добро вече 5 то то ми волво само там ходи ,разбира и не е скъпар,Велислав 0898467623
Reply

#8
snimki na vilkata za 3-4 skorost


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)