The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIN, отново

#11
Добре казано Ace, дори и аз го разбрахSmile Не всички могат да знаят такива работи
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#12
ееееееее щом и жените са го разбрали значи вече е ясно за всички Big Grin Tongue Smile

майтап Mishell, не се засягай!
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#13
ееееееее щом и жените са го разбрали значи вече е ясно за всички Big Grin Tongue Smile

майтап Mishell, не се засягай!
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#14
gadnia_metal Wrote:ееееееее щом и жените са го разбрали значи вече е ясно за всички Big Grin Tongue Smile

майтап Mishell, не се засягай!
Вече казах на Mad, че е много трудно нещо да ме засегне... Big Grin
А и съм завършила МЕИ все пак - електроника магистър, без дори на един изпит да ме скъсат. :oops: не че се хваля, ами мога да се напъна да разбера нещичко и по-сложно да е. Сега да не се уплашиш, карам само Volvo метлата дет я паркирах на покрива на университета, отдавна да дадох за скрап Big Grin
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#15
gadnia_metal Wrote:ееееееее щом и жените са го разбрали значи вече е ясно за всички Big Grin Tongue Smile

майтап Mishell, не се засягай!
Вече казах на Mad, че е много трудно нещо да ме засегне... Big Grin
А и съм завършила МЕИ все пак - електроника магистър, без дори на един изпит да ме скъсат. :oops: не че се хваля, ами мога да се напъна да разбера нещичко и по-сложно да е. Сега да не се уплашиш, карам само Volvo метлата дет я паркирах на покрива на университета, отдавна да дадох за скрап Big Grin
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#16
братле мерси за инфото а за волвото дето е одарено твоето ли е?







Ace Wrote:
salih Wrote:малко сум невеж в тази област бихте ли ме просветлили какво е това вин-декодиране :oops: :oops: :oops:

VIN - vehicle identification number... или нещо такова

това е номера на рамата на колата. По него може да се съди каква е колата, двигателя, къде и кога е произведена колата и друга информация + сериен номер
караи VOLVO бъди БаМбУчА
Reply

#17
братле мерси за инфото а за волвото дето е одарено твоето ли е?







Ace Wrote:
salih Wrote:малко сум невеж в тази област бихте ли ме просветлили какво е това вин-декодиране :oops: :oops: :oops:

VIN - vehicle identification number... или нещо такова

това е номера на рамата на колата. По него може да се съди каква е колата, двигателя, къде и кога е произведена колата и друга информация + сериен номер
караи VOLVO бъди БаМбУчА
Reply

#18
salih Wrote:братле мерси за инфото а за волвото дето е одарено твоето ли е?

Ами да, показвам си го за да седи като обица на ухото... Извода след цялата история е "не пушете!"
Бях паркирал на един булевард (с две ленти на платно - демек бая широчко) за да си купя цигари и точно тогава една технически неизправна жигула ме тресна с около 60-70 км/ч Всичко се размина добре щото секунди преди да стане това дъщеря ми се беше подпряла на колата.....

Айде.. и безаварийна на всички!
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply

#19
salih Wrote:братле мерси за инфото а за волвото дето е одарено твоето ли е?

Ами да, показвам си го за да седи като обица на ухото... Извода след цялата история е "не пушете!"
Бях паркирал на един булевард (с две ленти на платно - демек бая широчко) за да си купя цигари и точно тогава една технически неизправна жигула ме тресна с около 60-70 км/ч Всичко се размина добре щото секунди преди да стане това дъщеря ми се беше подпряла на колата.....

Айде.. и безаварийна на всички!
Don't tell me there's no hope at all
Together we stand, divided we fall
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)