The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
малко помощ, моля

#31
Само да ви кажа:
Моята кола я купих май месец без досега да съм й правил диагностика
на компютъра, върви добре гори 7,5 извънградско с климатик цяло лято й се кефех,сега като застудя не го пускам и разхода извън града е същия,но разликата е в градското лятото 12л/100 с климатик а сега около 9-10 но по-скоро около 9л/100км. се движи,опаа май се отплеснах?! два пъти до сега ми се случва следното:
давам на контакт и символа с оранж и ламбда мига ,въртя и колата не пали и така два три пъти даване на контакт докато спре да мига и после пали и върви нормално иначе сутрин и въобще си пали от първият път (стига да не мига нещо) :wink:
Като ви слушам да говорите за грешки,диагностика и т.н. се плаша...............
Reply

#32
А аз за това такива теми ги прескачам, че ми става лошо Smile И без това като си внушиш, че нещо ти е за оправяне и край... Smile
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#33
А аз за това такива теми ги прескачам, че ми става лошо Smile И без това като си внушиш, че нещо ти е за оправяне и край... Smile
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#34
isma Wrote:благодаря за бързите ви отговори, но моетото желание за колата явно е било доста голямо защото рано сутринта отидох да я взема (във Варна, аз съм в Силистра), та до сега (докуметите нещо бяха сгрешени) и не съм чел отгворите ви.
Та значи взех я и докато пътувам около 130 км. забелязах че : 1.индикатор - жътлт квадрат с бял триъгълник в него и лампбда в триъгълника светва когато по наклон нагоре подам повечко газ " до ламарината " съвсем леко отпускам и индикаторът загасва малко след това, 2.при около 1800 -2000 об/мин. понякога като подам газ пропушва черно. по мои скромни заключения е помпата, която като гледам май е роторна на Лукас, може ли някой да ми каже сервиз във Варна, Русе които да я пооправят или някои да знае колко е новата?
ПИЧ АКО ДОЙДЕШ ВЪВЪ ВАРНА ЩЕ ТЕ ЗАВЕДА ПРИ ЕНИ ПРИЯТЕЛ МНОГО Е ЧАК НА ВОЛВО.А ОТНОСНО ТАЯ ЛАМПА,МИ КАЗА,ЧЕ СВЕТВА,ЩОТО ДАВА ГРЕШКА В ЕЛЕКТРОНИКАТА И СЕ ДЪЛЖИ ИМЕННО НА ТАЗА ПОМПА ЛУКАС.ИМАЛО НЯКАКЪВ ДАТЧИК ТАМ ДЕТ СЕ Е..АВАЛ.НА МЕН МИ СВЕТВА КОГАТ СИ ИСКА И СЕ ЧУДЕХ ДАКИ НЕ Е ОТ КАТАЛИЗАТОРА??
Reply

#35
isma Wrote:благодаря за бързите ви отговори, но моетото желание за колата явно е било доста голямо защото рано сутринта отидох да я взема (във Варна, аз съм в Силистра), та до сега (докуметите нещо бяха сгрешени) и не съм чел отгворите ви.
Та значи взех я и докато пътувам около 130 км. забелязах че : 1.индикатор - жътлт квадрат с бял триъгълник в него и лампбда в триъгълника светва когато по наклон нагоре подам повечко газ " до ламарината " съвсем леко отпускам и индикаторът загасва малко след това, 2.при около 1800 -2000 об/мин. понякога като подам газ пропушва черно. по мои скромни заключения е помпата, която като гледам май е роторна на Лукас, може ли някой да ми каже сервиз във Варна, Русе които да я пооправят или някои да знае колко е новата?
ПИЧ АКО ДОЙДЕШ ВЪВЪ ВАРНА ЩЕ ТЕ ЗАВЕДА ПРИ ЕНИ ПРИЯТЕЛ МНОГО Е ЧАК НА ВОЛВО.А ОТНОСНО ТАЯ ЛАМПА,МИ КАЗА,ЧЕ СВЕТВА,ЩОТО ДАВА ГРЕШКА В ЕЛЕКТРОНИКАТА И СЕ ДЪЛЖИ ИМЕННО НА ТАЗА ПОМПА ЛУКАС.ИМАЛО НЯКАКЪВ ДАТЧИК ТАМ ДЕТ СЕ Е..АВАЛ.НА МЕН МИ СВЕТВА КОГАТ СИ ИСКА И СЕ ЧУДЕХ ДАКИ НЕ Е ОТ КАТАЛИЗАТОРА??
Reply

#36
BATSAWA Wrote:ПИЧ АКО ДОЙДЕШ ВЪВЪ ВАРНА ЩЕ ТЕ ЗАВЕДА ПРИ ЕНИ ПРИЯТЕЛ МНОГО Е ЧАК НА ВОЛВО.А ОТНОСНО ТАЯ ЛАМПА,МИ КАЗА,ЧЕ СВЕТВА,ЩОТО ДАВА ГРЕШКА В ЕЛЕКТРОНИКАТА И СЕ ДЪЛЖИ ИМЕННО НА ТАЗА ПОМПА ЛУКАС.ИМАЛО НЯКАКЪВ ДАТЧИК ТАМ ДЕТ СЕ Е..АВАЛ.НА МЕН МИ СВЕТВА КОГАТ СИ ИСКА И СЕ ЧУДЕХ ДАКИ НЕ Е ОТ КАТАЛИЗАТОРА??

ако е за човека от Тополи вече го намерих. ако беше казал преди половин година щеше да ми спестиш много време и обикаляне.
все пак благодаря може и да се възползвам от поканата ( като съм си във Варна за по дълго ще намеря начин да се свържем)
V40 1.9TD '98 90hp
Reply

#37
BATSAWA Wrote:ПИЧ АКО ДОЙДЕШ ВЪВЪ ВАРНА ЩЕ ТЕ ЗАВЕДА ПРИ ЕНИ ПРИЯТЕЛ МНОГО Е ЧАК НА ВОЛВО.А ОТНОСНО ТАЯ ЛАМПА,МИ КАЗА,ЧЕ СВЕТВА,ЩОТО ДАВА ГРЕШКА В ЕЛЕКТРОНИКАТА И СЕ ДЪЛЖИ ИМЕННО НА ТАЗА ПОМПА ЛУКАС.ИМАЛО НЯКАКЪВ ДАТЧИК ТАМ ДЕТ СЕ Е..АВАЛ.НА МЕН МИ СВЕТВА КОГАТ СИ ИСКА И СЕ ЧУДЕХ ДАКИ НЕ Е ОТ КАТАЛИЗАТОРА??

ако е за човека от Тополи вече го намерих. ако беше казал преди половин година щеше да ми спестиш много време и обикаляне.
все пак благодаря може и да се възползвам от поканата ( като съм си във Варна за по дълго ще намеря начин да се свържем)


Attached Files Thumbnail(s)
   
V40 1.9TD '98 90hp
Reply

#38
isma Wrote:
BATSAWA Wrote:ПИЧ АКО ДОЙДЕШ ВЪВЪ ВАРНА ЩЕ ТЕ ЗАВЕДА ПРИ ЕНИ ПРИЯТЕЛ МНОГО Е ЧАК НА ВОЛВО.А ОТНОСНО ТАЯ ЛАМПА,МИ КАЗА,ЧЕ СВЕТВА,ЩОТО ДАВА ГРЕШКА В ЕЛЕКТРОНИКАТА И СЕ ДЪЛЖИ ИМЕННО НА ТАЗА ПОМПА ЛУКАС.ИМАЛО НЯКАКЪВ ДАТЧИК ТАМ ДЕТ СЕ Е..АВАЛ.НА МЕН МИ СВЕТВА КОГАТ СИ ИСКА И СЕ ЧУДЕХ ДАКИ НЕ Е ОТ КАТАЛИЗАТОРА??

ако е за човека от Тополи вече го намерих. ако беше казал преди половин година щеше да ми спестиш много време и обикаляне.
все пак благодаря може и да се възползвам от поканата ( като съм си във Варна за по дълго ще намеря начин да се свържем)
ОК 0888/923171
Reply

#39
isma Wrote:
BATSAWA Wrote:ПИЧ АКО ДОЙДЕШ ВЪВЪ ВАРНА ЩЕ ТЕ ЗАВЕДА ПРИ ЕНИ ПРИЯТЕЛ МНОГО Е ЧАК НА ВОЛВО.А ОТНОСНО ТАЯ ЛАМПА,МИ КАЗА,ЧЕ СВЕТВА,ЩОТО ДАВА ГРЕШКА В ЕЛЕКТРОНИКАТА И СЕ ДЪЛЖИ ИМЕННО НА ТАЗА ПОМПА ЛУКАС.ИМАЛО НЯКАКЪВ ДАТЧИК ТАМ ДЕТ СЕ Е..АВАЛ.НА МЕН МИ СВЕТВА КОГАТ СИ ИСКА И СЕ ЧУДЕХ ДАКИ НЕ Е ОТ КАТАЛИЗАТОРА??

ако е за човека от Тополи вече го намерих. ако беше казал преди половин година щеше да ми спестиш много време и обикаляне.
все пак благодаря може и да се възползвам от поканата ( като съм си във Варна за по дълго ще намеря начин да се свържем)
ОК 0888/923171
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)