The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тунинг части

#1
КОЛЕГИ ПРОДАВАМ НАЛИЧНИ ТУНИНГ ЧАСТИ - intercooler, Boostmeter, Fuel regulator, Boost controler, Blow off клапани , силиконови маркучи скоби , алуминиеви тръби и колена , спортни волани , спортни (хром-никелови)гърнета ,спортни седалки, и много, много други....................
ПРЕДЛАГАМ ОЩЕ ВСЯКАКЪВ ВИД КСЕНОН С ПЪЛНА ГАРАНЦИЯ И МОНТАЖ

0889075047 / 0895423151 скайп- maxspeed_stz

Стара Загора ул. Христо Ботев 112(под алана на ул Христо Ботев)
За цялата страна работим с фирма "Еконт"(поръчвате и на другия ден е при вас)

<!-- m --><a class="postlink" href="http://maxspeed-bg.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://maxspeed-bg.com/</a><!-- m -->
Reply

#2
Немога да остана безучастен към това предложение! :wink: Аз като неизлечимо болен към материята :oops: ...те приветствам Smile !Нека обаче тази твоя реклама бъде заплатена с една малка отстъпка към нашия клуб :oops: :oops: :oops: .Не приемай написаното като изнудване :oops: ,и нагла :oops: постъпка.МОЛЯ Cry !Личо отново те приветствам и ще се възползвам от този магазин.Този клуб -марка, по мои наблудения 8) ,няма МНОГО върли фенове /на тунинга/като други марки. Все пак се намират ,извратено-болни мозъци..../както казва един извратеняк от клуба/.Всичко хубаво ,до скоро. Smile
Reply

#3
Smile Благодаря за думите колега от тук нататък сте има отстъпки за теб :hello1: ::beer::
Reply

#4
:wav:
Reply

#5
Те ти и втори извратеняк...
Както ти писах в дублиращата ти тема, същото ще повторя и в тази.
Първото ми питане е, имате ли сервиз?! Къде се прави тунинга? Или, само чаркове продавате?...
Второ. Ако ви помоля за консултация за Volvo 240 turbo, познавате ли този модел, например...
Имам идея "старата бангия" да я направя над 200 коня... Ретро бегачка...
Благодаря!
GSM 0888386839
Клубна карта № 00095
Reply

#6
8)
Reply

#7
Пич кажи цени за бустконролери и регулаторите за налягането на горивото, дай някакви цени


Rostislav850 Wrote:Те ти и втори извратеняк...
Както ти писах в дублиращата ти тема, същото ще повторя и в тази.
Първото ми питане е, имате ли сервиз?! Къде се прави тунинга? Или, само чаркове продавате?...
Второ. Ако ви помоля за консултация за Volvo 240 turbo, познавате ли този модел, например...
Имам идея "старата бангия" да я направя над 200 коня... Ретро бегачка...
Благодаря!


Рости, що не каза по-рано за 240-ката, ние с колегата мислим да се захванем с тунинг, само мини да се видим и може да измислим нещо и за над 250 коня ;-)
Reply

#8
unicata Wrote:Пич кажи цени за бустконролери и регулаторите за налягането на горивото, дай някакви цени


Rostislav850 Wrote:Те ти и втори извратеняк...
Както ти писах в дублиращата ти тема, същото ще повторя и в тази.
Първото ми питане е, имате ли сервиз?! Къде се прави тунинга? Или, само чаркове продавате?...
Второ. Ако ви помоля за консултация за Volvo 240 turbo, познавате ли този модел, например...
Имам идея "старата бангия" да я направя над 200 коня... Ретро бегачка...
Благодаря!


Рости, що не каза по-рано за 240-ката, ние с колегата мислим да се захванем с тунинг, само мини да се видим и може да измислим нещо и за над 250 коня ;-)


Извинявай за забавянето колега.

бустконтролер-45лв
[Image: 318172806.JPG]

различни видове Fuel Regulator:
[Image: 1173918856.JPG]
регулатор за налягане на горивото (синия на снимката по горе)-72лв
регулатор за налягане на горивото (4ервения на снимката по горе)-75лв
Reply

#9
колеги къде в Бургас правят пластмасови вежди за коли?????????някой знае ли, ама да са проверени и сериозни
мерси предварително..........искам мойта 850а да й сложа черни вежди и да заприлича на хц -хахахахха
Quote: Tongue Tongue
Reply

#10
До 10 дни ще има много нова и по- разнообразна стока , на по - атрактивни цени

0889075047 / 0895423151 скайп- maxspeed_stz

<!-- m --><a class="postlink" href="http://maxspeed-bg.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://maxspeed-bg.com/</a><!-- m -->


Стара Загора ул. Христо Ботев 112(под алана на ул Христо Ботев)
За цялата страна работим с фирма "Еконт"(поръчвате и на другия ден е при вас)
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)