The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща Русе 1-ви март 2009 г 12:00 ч на МЕТРО

#1
След многото проведени дебати и ожесточени спорове в "Русенската секция", единодушно се стигна до заветното решение срещата да е на 1-ви март. Така късия и студен месец февруари може да ни се обиди, но пък на март му остават още 4 свободни недели. Надявам се тогава да е по-топло от идващия уикенд.
Както винаги - заведение още не сме резервирали, защото оставям идеите на Вас.
Носете си
Волво-мартеници :wink:
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

#2
Ако не ми мине котка път , на МЕТРОто с мартеница!
PASSAT B4 2.0
Reply

#3
ако си оправя коня до догава ще дойда.но иначе немога.буквално умря.
Reply

#4
Ееее, пак няма да мога! Ще пътувам за Ловеч тогава. Ей, хора, не съм ви виждал от половин година поне! Как е хавата?
Reply

#5
nixi Wrote:Ееее, пак няма да мога! Ще пътувам за Ловеч тогава. Ей, хора, не съм ви виждал от половин година поне! Как е хавата?
:-# Не казваме
Ела и ще видиш
Wink
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

#6
Smile)) дано да е по-топличко тогава и да има време разбира се.

М/у другото вчера видях блъснато В40 - сиво, до х-л "БРАНИ", но не видях позната физиономия.
Reply

#7
Подкрепям предложението, само дето не зная къде ще ме е завял вятъра дотогава Smile
Reply

#8
Ако успея да сменя скоростните кутии от едната на другата ще съм със моя си кон, иначе - "Жулиета" е мойто спасение (Жигулката на тъста ми)
Reply

#9
и аз съм на вълна ск. кутия Smile)))
Reply

#10
а мойта пък не ще да пали.ужас.аман от бръкми
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)