The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Що е то БИОДИЗЕЛ и има ли почва у нас.

#11
ефри имаш грешка колите в германия карат на този вид гориво е не всички но аз лично срещнах доста там където бях горивото не е лошо ако пропорцията е правилна, и няма значение дали е дизел или команреал, HDI или някои друг по нов дизел всичко е ок. цената му беше 52цента
Reply

#12
ефри имаш грешка колите в германия карат на този вид гориво е не всички но аз лично срещнах доста там където бях горивото не е лошо ако пропорцията е правилна, и няма значение дали е дизел или команреал, HDI или някои друг по нов дизел всичко е ок. цената му беше 52цента
Reply

#13
Галине,
така е но ...., можеш ли да имаш вера на българина при положение че и обикновенната нафта я каръстишват!!!!
А в упътването на сайта за био-дизела, пише че често трябва да се сменя горивния филтър!! и т.н. и т..н..
Ние сме със стари мъркучи.
За 10ст. на 1л. не ми се иска да ми се отваря работа.
Ако вземат че се усетят и направят да е 0,98лв. литъра - тогава Да!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#14
Галине,
така е но ...., можеш ли да имаш вера на българина при положение че и обикновенната нафта я каръстишват!!!!
А в упътването на сайта за био-дизела, пише че често трябва да се сменя горивния филтър!! и т.н. и т..н..
Ние сме със стари мъркучи.
За 10ст. на 1л. не ми се иска да ми се отваря работа.
Ако вземат че се усетят и направят да е 0,98лв. литъра - тогава Да!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#15
Задръжте за сега с биодизела. Както всеки знае в България никога не е както в цивилизованите страни. Племенницата е в англия и некъв пич там си взима чисто олио от магазина и си го сипва в резервоара. Смърдяло малко ама си върви. То в българия и олиото скъпо Confusedhock: .
Относно цетановото число и то не е както трябва да бъде. От познат сипал си биодизел и видел голем зор в баирите смятам да изчакам за сега с биодизела. Бих рискувал със зехтин ама той пък много скъп Sad
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#16
Задръжте за сега с биодизела. Както всеки знае в България никога не е както в цивилизованите страни. Племенницата е в англия и некъв пич там си взима чисто олио от магазина и си го сипва в резервоара. Смърдяло малко ама си върви. То в българия и олиото скъпо Confusedhock: .
Относно цетановото число и то не е както трябва да бъде. От познат сипал си биодизел и видел голем зор в баирите смятам да изчакам за сега с биодизела. Бих рискувал със зехтин ама той пък много скъп Sad
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#17
Аз смятам за сега да не го ползвам. Разликата в цената е нищожна а рискът да си направя мизерия голям. Smile
Reply

#18
Аз смятам за сега да не го ползвам. Разликата в цената е нищожна а рискът да си направя мизерия голям. Smile
Reply

#19
Това казвам и аз!

Но олио да сипа в резервоара - НИКОГА - като знам че то гранясва..

За биодизела ви трябва и реотани в резервоара и незнам си какво и гумени мъркучи незнам си какви.

Ако бяхте прочели станията в форума - щяхте да разберете че се говори че е от най нисък клас биото.
Четете добре и внимателно - когато искате да предприемете нещо ново.

Абе, ако бях шейх, щях да си пълна цистерната с руско гориво - от прозрачната нафта.
С такава съм карал и направо излиташ и няма почти грам пушек - както винаги това бе малък момент при откриването на ЕКО бензиностанцията.

Защо го казвам това.
Щото камиона ми чадеше яко с шеловото гориво и пълзеше.
Когато започнах да зареждам от това гориво - направо разликата бе огромна - да не казвам е коренно различно във всички параметри.

п.п. лятото бе. преди 10 години ....... еее времена, еее ......
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#20
Това казвам и аз!

Но олио да сипа в резервоара - НИКОГА - като знам че то гранясва..

За биодизела ви трябва и реотани в резервоара и незнам си какво и гумени мъркучи незнам си какви.

Ако бяхте прочели станията в форума - щяхте да разберете че се говори че е от най нисък клас биото.
Четете добре и внимателно - когато искате да предприемете нещо ново.

Абе, ако бях шейх, щях да си пълна цистерната с руско гориво - от прозрачната нафта.
С такава съм карал и направо излиташ и няма почти грам пушек - както винаги това бе малък момент при откриването на ЕКО бензиностанцията.

Защо го казвам това.
Щото камиона ми чадеше яко с шеловото гориво и пълзеше.
Когато започнах да зареждам от това гориво - направо разликата бе огромна - да не казвам е коренно различно във всички параметри.

п.п. лятото бе. преди 10 години ....... еее времена, еее ......
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)