The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Търся си диска за навигацията на S80

#1
Колеги, знаете ли откъде мога да си намеря диск с картата на българия за заводската ми навигаци на мойто волво S80? Колата ми е 2000г и е с вградена навигация, каквато има и ва някои модели на XC90, S60...

#2
http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewto...=10&t=3150

#3
Изтеглил съм едно двд от някъв торент, в описанието има и картата на българия, но нещо немога да го запиша както трябва, за да тръгне. Ако някой има желание мога да му пратя файла да се пробва дали ще го подкара. Навигация за волво и би трябвало да става.

#4
Междудругото имам оригиналните дискове за цяла европа. Миналата година купих колата с пълен чейнджър и ако някой иска може да пробваме да ги копираме, само дето не съм убеден дали ще стане :?

#5
Коя версия са ти дисковете - защо пълен казваш пълен чейнджър?
Да не би да е СД версията?
Иначе за копирането не бери грижа - става и още как Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

#6
Може и да са cd-ta незнам трябва да ги погледна пак. Просто всеки диск е за отделна държава. Те са в чейнджър в багажника, където е и другия чейнджър. Общо чейнджъра е за 6 диска и в него са събрани картите на франция, италия, германия, англия, австрия. Ще ги погледна пак и ще пиша когато мога, но мисля, че бяхя двд-та

#7
Не ги гледай, Сд-та са. Щом всеки е отделна държава - значи са с малък обем, т. е. СД.
Иначе подробни и презастъпващи се карти на цяла Европа са на общо 3 ДВД-та с двойна плътност!



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)