The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Вижте този саит

#1
В саита може да намерите спътници когато тръдвате на дълъг път и искате да споделите разходите си идеята ми се струва интересна
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.3na100.com/index.php">http://www.3na100.com/index.php</a><!-- m -->
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#2
В саита може да намерите спътници когато тръдвате на дълъг път и искате да споделите разходите си идеята ми се струва интересна
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.3na100.com/index.php">http://www.3na100.com/index.php</a><!-- m -->
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#3
хе, хе, така пътуват в германия. преди време имаше едни ентусиаст, които е опитваха да го приложат и у нас. явно са успяли. Но не знам дали ще се получи. Малко ме е шубе да качвам кой да е при мен, пък и не всеки може да е приятна компания особено за много дълъг път. Иначе идеята е супер

пп ако го бях видял по рано можеше да го пробвам днес Smile Smile
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#4
хе, хе, така пътуват в германия. преди време имаше едни ентусиаст, които е опитваха да го приложат и у нас. явно са успяли. Но не знам дали ще се получи. Малко ме е шубе да качвам кой да е при мен, пък и не всеки може да е приятна компания особено за много дълъг път. Иначе идеята е супер

пп ако го бях видял по рано можеше да го пробвам днес Smile Smile
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#5
Аз съм качвал на стоп.. верно не много хора, обаче все са били готини. Освен това съм и пътувал доста на стоп.. през хипарските ми времена Wink Почти всички, които са ме качвали са били интересни и забавни хора. Може би имам късмет Wink
Reply

#6
Аз съм качвал на стоп.. верно не много хора, обаче все са били готини. Освен това съм и пътувал доста на стоп.. през хипарските ми времена Wink Почти всички, които са ме качвали са били интересни и забавни хора. Може би имам късмет Wink
Reply

#7
Не е късмет - правило е !

По принцип самата нагласа на хората да тръгна на стоп или пък да качат стопаджия е доста по различна от мирогледа на стандартните сиви хорица. Нали се сещаш че на стоп няма да ти спре някой Врат да му нацапаш колата. Също така гореспоменатия господин Ръб изобщо не може да си позволи да ходи пеш и да чака някой да го вземе.
За тов а не е късмет, че като качваш стопаджия или ти спре някой да те качи на стоп си случил на свежи и разчупени симпатяги Smile
Reply

#8
Не е късмет - правило е !

По принцип самата нагласа на хората да тръгна на стоп или пък да качат стопаджия е доста по различна от мирогледа на стандартните сиви хорица. Нали се сещаш че на стоп няма да ти спре някой Врат да му нацапаш колата. Също така гореспоменатия господин Ръб изобщо не може да си позволи да ходи пеш и да чака някой да го вземе.
За тов а не е късмет, че като качваш стопаджия или ти спре някой да те качи на стоп си случил на свежи и разчупени симпатяги Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)