The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
невероятно, но факт

#1
Не вярвах, че може да се случи да го кажа, но благодаря на Мото Пфое. Оказаха се големи пичове.
За какво става въпрос. Преди почти четири седмици се поръчах датчик за налгане на климатика при тях. Беше 204.4лв по ценоразпис, но ми казаха, че има намаление и ще ми струва 128лв. Естествено вместо за две седмици дойда за три и когато отидох да си го взема беше друг пич и ми каза ето датчика дай 205лв. След като отказах и чаках още три дни да си дойде моя приемчик дето ми оферира 128лв и си поговорихме се оказа, че Мото пфое софия са се объркали като са дали ниската цена, но понеже грешката е тяхна и вече съм си поръчал датчика ми казха ще ти струва толкова колкото сме казали. След половин час смениха цената специално за мен и ми взеха 127.28лв. Направо да не повярва човек. Big Grin
Тази случка обаче не променя общото мнение, което имам за тях. Confusedhock:
Но все пак понякога стават и чудеса. Пожелавам на всички повече от тях Big Grin Smile :lol:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#2
Не вярвах, че може да се случи да го кажа, но благодаря на Мото Пфое. Оказаха се големи пичове.
За какво става въпрос. Преди почти четири седмици се поръчах датчик за налгане на климатика при тях. Беше 204.4лв по ценоразпис, но ми казаха, че има намаление и ще ми струва 128лв. Естествено вместо за две седмици дойда за три и когато отидох да си го взема беше друг пич и ми каза ето датчика дай 205лв. След като отказах и чаках още три дни да си дойде моя приемчик дето ми оферира 128лв и си поговорихме се оказа, че Мото пфое софия са се объркали като са дали ниската цена, но понеже грешката е тяхна и вече съм си поръчал датчика ми казха ще ти струва толкова колкото сме казали. След половин час смениха цената специално за мен и ми взеха 127.28лв. Направо да не повярва човек. Big Grin
Тази случка обаче не променя общото мнение, което имам за тях. Confusedhock:
Но все пак понякога стават и чудеса. Пожелавам на всички повече от тях Big Grin Smile :lol:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)