The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВОЛВО КЛУБ БЪЛГАРИЯ

#1
ЗДРАВЕИТЕ, КОЛЕГИ ВОЛВАРИ!
ТУК ПРИЛАГАМ ЧАСТ ОТ ДОКУМЕНТИТЕ ОТ УРЕДИТЕЛНОТО СЪБРАНИЕ, СЪСТОЯЛО СЕ НА 9 ЮЛИ 2006.

За информация на неприсъствалите, но имащи желание да бъдат членове и съучредители на ВОЛВО КЛУБ БЪЛГАРИЯ напомням, че документите от учредителното събрание са на разположение в магазина на Жоро в кв.Слатина.
Желаещите да се включат като членове могат да заявят своето участие в Клуба като изпратят данни с трите си имена , ЕГН и тел.
на GT1 с лично съобщение.
След което могат да минат през магазина да се подпишат в протокола.
Срока е до 15 юли.
Reply

#2
ЗДРАВЕИТЕ, КОЛЕГИ ВОЛВАРИ!
ТУК ПРИЛАГАМ ЧАСТ ОТ ДОКУМЕНТИТЕ ОТ УРЕДИТЕЛНОТО СЪБРАНИЕ, СЪСТОЯЛО СЕ НА 9 ЮЛИ 2006.

За информация на неприсъствалите, но имащи желание да бъдат членове и съучредители на ВОЛВО КЛУБ БЪЛГАРИЯ напомням, че документите от учредителното събрание са на разположение в магазина на Жоро в кв.Слатина.
Желаещите да се включат като членове могат да заявят своето участие в Клуба като изпратят данни с трите си имена , ЕГН и тел.
на GT1 с лично съобщение.
След което могат да минат през магазина да се подпишат в протокола.
Срока е до 15 юли.


Attached Files
.doc   VOLVO club-protokol.doc (Size: 32 KB / Downloads: 869)
Reply

#3
е и аз изкам ама няма как ;о(.

Кво да се прави някой ден като си дойда ще ме приемете ;о)
Reply

#4
е и аз изкам ама няма как ;о(.

Кво да се прави някой ден като си дойда ще ме приемете ;о)
Reply

#5
Привет на всчики!
Честито ново сдружение Волво Клуб България и ново ръководство!

Бих искал само да допълня поста на ГТ1 като добавя и Устава на сдружението. Който иска да може да се запознае с него.
Бих апелирал желаещите да се включат в клуба като негови членове да минат през магазина на Жоро в Слатина, за да подпишат учредителните документи. Според мен това е индикация за доказване на гражданска и клубна активност! :lol: Поне на колегите от София.
В противен случай ще се водят формално симпатизанти на клуба до официалното им приемане на следващо общо събрание, което още не е ясно кога ще се проведе, но технологично няма да е по-рано от 01.10.06 г. /Свикване чрез Държавен вестник и т.н..../
Но общата нагласа на учредителите е, че всички неподписали учредителните документи ще бъдат третирани неофициално като членове, със всчики следващи се от това изгоди и тегоби! :lol:

П.С.
Специални адмирации за активната гражданска и клубна позиция на Председателя на Сдружението - Мишел!
Както обикновено става в българската история - трябва да се появи една жена, която да сложи мъжете в малкия си джоб, за да тръгнат нещата с нужната скорост.
Ако не с друго нашето сдружение ще може да се представи с най- хубавото си лице пред света! :lol:
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#6
Привет на всчики!
Честито ново сдружение Волво Клуб България и ново ръководство!

Бих искал само да допълня поста на ГТ1 като добавя и Устава на сдружението. Който иска да може да се запознае с него.
Бих апелирал желаещите да се включат в клуба като негови членове да минат през магазина на Жоро в Слатина, за да подпишат учредителните документи. Според мен това е индикация за доказване на гражданска и клубна активност! :lol: Поне на колегите от София.
В противен случай ще се водят формално симпатизанти на клуба до официалното им приемане на следващо общо събрание, което още не е ясно кога ще се проведе, но технологично няма да е по-рано от 01.10.06 г. /Свикване чрез Държавен вестник и т.н..../
Но общата нагласа на учредителите е, че всички неподписали учредителните документи ще бъдат третирани неофициално като членове, със всчики следващи се от това изгоди и тегоби! :lol:

П.С.
Специални адмирации за активната гражданска и клубна позиция на Председателя на Сдружението - Мишел!
Както обикновено става в българската история - трябва да се появи една жена, която да сложи мъжете в малкия си джоб, за да тръгнат нещата с нужната скорост.
Ако не с друго нашето сдружение ще може да се представи с най- хубавото си лице пред света! :lol:


Attached Files
.doc   Ustav.doc (Size: 91.5 KB / Downloads: 439)
Клубна карта № 0026
Пътят е труден за този, който не следва съдбата си!
-----------------
Volvo 460 GLE 1,9 TD 95 г.; Volvo S70 TDI 98г.; Seat Arosa 1.7 SDI 99 г.
Reply

#7
дата-та на събранието е 2003г.!

някой е Back to The Future 4 :lol:
Reply

#8
дата-та на събранието е 2003г.!

някой е Back to The Future 4 :lol:
Reply

#9
S.B. Wrote:Привет на всчики!
Честито ново сдружение Волво Клуб България и ново ръководство!

П.С.
Специални адмирации за активната гражданска и клубна позиция на Председателя на Сдружението - Мишел!
Както обикновено става в българската история - трябва да се появи една жена, която да сложи мъжете в малкия си джоб, за да тръгнат нещата с нужната скорост.
Ако не с друго нашето сдружение ще може да се представи с най- хубавото си лице пред света! :lol:
Чувствам се поласкана, макар, че още с нищо не съм заслужила тези похвали.Все пак само с лице не се става председател, я!Всички имаме хъс и желание, надявам се, да се получи нещо прекрасно от идеята ни, и от нас зависи това да стане.Само от нас! А силите и волята (по-скоро упоритост) се надявам да ми стигнат,щтот в момента са ми в излишъкBig Grin
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#10
S.B. Wrote:Привет на всчики!
Честито ново сдружение Волво Клуб България и ново ръководство!

П.С.
Специални адмирации за активната гражданска и клубна позиция на Председателя на Сдружението - Мишел!
Както обикновено става в българската история - трябва да се появи една жена, която да сложи мъжете в малкия си джоб, за да тръгнат нещата с нужната скорост.
Ако не с друго нашето сдружение ще може да се представи с най- хубавото си лице пред света! :lol:
Чувствам се поласкана, макар, че още с нищо не съм заслужила тези похвали.Все пак само с лице не се става председател, я!Всички имаме хъс и желание, надявам се, да се получи нещо прекрасно от идеята ни, и от нас зависи това да стане.Само от нас! А силите и волята (по-скоро упоритост) се надявам да ми стигнат,щтот в момента са ми в излишъкBig Grin
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)