The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Доживах да карам S80

#11
Аз пък изтръпвам само като си помисля, че ще си оставя новичката, лъскава S80-ка на сервиз и някой ще ми я "тества" и ще пили гуми Big Grin Big Grin Big Grin Така чух за един случай с човек, който си оставял колата на платен паркинг и един път му се наложило да си я вземе в 2ч. през ноща-отива и какво да види - пичовете въртят кръгчета, пилят гуми и занасят с неговата кола Tongue Smile
Reply

#12
Аз пък изтръпвам само като си помисля, че ще си оставя новичката, лъскава S80-ка на сервиз и някой ще ми я "тества" и ще пили гуми Big Grin Big Grin Big Grin Така чух за един случай с човек, който си оставял колата на платен паркинг и един път му се наложило да си я вземе в 2ч. през ноща-отива и какво да види - пичовете въртят кръгчета, пилят гуми и занасят с неговата кола Tongue Smile
Reply

#13
Да той случея си е съвсем истински, аз бях писал в някоя тема. Случи се на баща ми преди години. Колата беше 360-тка а не нещо особено ама...
Enjoy your volvo's
Reply

#14
Да той случея си е съвсем истински, аз бях писал в някоя тема. Случи се на баща ми преди години. Колата беше 360-тка а не нещо особено ама...
Enjoy your volvo's
Reply

#15
Хамлет написа:
Quote:Efri 740 написа:
Значи ми е ред и аз да имам такова.
Вече съм на 34год.


И аз искам, и аз съм на 30+

Е добре аз ще изчакам две години, живи и здрави :lol:
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#16
Хамлет написа:
Quote:Efri 740 написа:
Значи ми е ред и аз да имам такова.
Вече съм на 34год.


И аз искам, и аз съм на 30+

Е добре аз ще изчакам две години, живи и здрави :lol:
V40 1999 1.8 115hp
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)