The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
въпрос за д5

#11
Електронното ограничение на D5 дори и новия е до 210км. 8)
Reply

#12
здравейте пак.днес я пробвах да видя колко развива - до 200 си ги правя без мъки към 210 вече почва малко да мисли.лошото е че с този тест си отнесах една снимка на магистралата :evil: дано са ме хванали с по ниска скорост
Reply

#13
Колеги не искам да споря или да се изтъквам или да се опитвам да ви вкарвам в размисли ,но моето в40 160 коня с няколко подобрения по леко надолнище достига по скоростомер 250км в час...предполагам реална около 220-230...
Та се чудя дали д5 е за отписване със всичкия този въртящ момент Smile
Купувам (малката)дясната част от ножа под предната броня на с/в40...
Reply

#14
Да бе ,за отписване - ти па Smile

После ти си бензин(па и с турбо Smile )
Пък тези "малки" подобрения на бензин с турбина могат да дадат сериозни бонуси Wink
А и покарай по дълго с 200+ да видим до каде ще имаш гориво , при мен разхода е 9.5-10 с климатик Big Grin
Reply

#15
moruna Wrote:Електронното ограничение на D5 дори и новия е до 210км. 8)


Не знам колко е електронното ограничение, обаче и аз съм правил малко над 230 км/ч (2002г.)
Reply

#16
Аз съм с ЕС80 от 2001г. 2.4 бензинец 140 кончета и съм правил 210, след като отказах един бързак с Пежо 607 на магистралата Хановер-Хамбург. Колата имаше ресурс за още доста, но първо ме хвана вече шубето, а и второ там от време на време се появяват хубави камери :evil:
До колкото знам ЕС80 са ограничени електронно на 205 :roll: а и винаги има една разлика от 7-10км/ч по-малко от реалната скорост (поне на GPS-ът показва винаги толкова по-малко...).
Относно оборотите - на 180км/ч съм под 4000об/мин. Реално колата е до 6000об/мин и чак тогава е лютеницата, т.е. 260 може би са възможни ако няма ел. ограничители.
Може би дизеляците, ако не са пипани, са скопени откъм скорост за да не се влиза в критични обороти. Имам приятел с Голф 4 1.9тди и той повече от 190 не може да качи, въпреки че е преди червеното.

Но не мога да разбера защо колегата се е притеснил за скорост при положение,че по нашите убити пътища повече от 150-160 си е разсипия, а да не забравяме, че и чичковците от КАТ са се поовълчили около кризата :mrgreen:
2001 S80
Reply

#17
Аз съм с ЕС80 от 2001г. 2.4 бензинец 140 кончета и съм правил 210, след като отказах един бързак с Пежо 607 на магистралата Хановер-Хамбург. Колата имаше ресурс за още доста, но първо ме хвана вече шубето, а и второ там от време на време се появяват хубави камери :evil:
До колкото знам ЕС80 са ограничени електронно на 205 :roll: а и винаги има една разлика от 7-10км/ч по-малко от реалната скорост (поне на GPS-ът показва винаги толкова по-малко...).
Относно оборотите - на 180км/ч съм под 4000об/мин. Реално колата е до 6000об/мин и чак тогава е лютеницата, т.е. 260 може би са възможни ако няма ел. ограничители.
Може би дизеляците, ако не са пипани, са скопени откъм скорост за да не се влиза в критични обороти. Имам приятел с Голф 4 1.9тди и той повече от 190 не може да качи, въпреки че е преди червеното.

Но не мога да разбера защо колегата се е притеснил за скорост при положение,че по нашите убити пътища повече от 150-160 си е разсипия, а да не забравяме, че и чичковците от КАТ са се поовълчили около кризата :mrgreen:
2001 S80
Reply

#18
stefankos Wrote:Аз имам S60 D5 2002 година и лятото вдигнах на равно по магистралата 240км/ч. Сега нещо колата въви по зле така че може и да не успе пак да вдигна толкова. Това което ме учуди тогава, е че колата имаше ресурс за още!
230 максимум по надолнище(леко)! Иначе на магистралката 220/ 4500 оборота и не мърда.
Зависи и какво гориво слагаш
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)