The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S 40 след 2000г.

#11
Брачед, дано да излезе читаво. Пък за волана .... и моя е претапециран Big Grin а е "само" на 149 000 км Big Grin . Ще го претапецираш.
Volvo S40 1.9TD 98'
Reply

#12
Ивчоу, аз след S60 бих помислил за XC60, някакси естествено продължение е. Big Grin

Инак добре си дошъл в подклуба и на 40-ките. :partyman:

Успех!
Reply

#13
ОО Smile за голям късмет не си купих тази кола Smile 1 бързо ревю да ви разкажа Smile
1-во козметичните забележки щях да ги преживея- счупена предна маска, износена тапицерийка, аварийки подпрени с клечка за зъби Smile.... как да е
ама като запали - мотора на свободен ход се държи странно... поразходихме колицата и аз мн. се замислих.. нещо не ми беше на сърцето.... и викам, чакай да звънна на Стефан( от клуба от Бургас)! А той явно е гледал колата преди мен- като чу "бягай на далеч" вика! Оказало се, че освен ВГ. ами и съединителя заминал и турбината нещо била развалена Smile
Да е жив и здрав, че ме разубеди :cheers: и така... сега чакам нещо сносно да се появи Smile
Относно въпросите защо падам на по-нисък клас- еми трябва ми нещо по-градско Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)