The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Познат ли ви е такъв номер?

#21
Pavko Wrote:...Няма такава история...
Това малко ме обижда: не ви разказах чута история, а случка станала с мен самия - на OMV след надлез "Надежда" в посока Илиенци. Сигурно е бил някакъв трик, но не мога да си го обясня и затова попитах тук. А ако ще е "лафа на годината", то някаква наградка полага ли ми се? Tongue
П.П./ Знам че на бензиностанция с тая запалена цигара, с отворен капак на двигателя още повече ще засиля съмненията, но това е самата случка.
Reply

#22
Pavko Wrote:...Няма такава история...
Това малко ме обижда: не ви разказах чута история, а случка станала с мен самия - на OMV след надлез "Надежда" в посока Илиенци. Сигурно е бил някакъв трик, но не мога да си го обясня и затова попитах тук. А ако ще е "лафа на годината", то някаква наградка полага ли ми се? Tongue
П.П./ Знам че на бензиностанция с тая запалена цигара, с отворен капак на двигателя още повече ще засиля съмненията, но това е самата случка.
Reply

#23
Какво толкова може да стане от запалена цигара ако падне при двигателя :roll:
Reply

#24
Какво толкова може да стане от запалена цигара ако падне при двигателя :roll:
Reply

#25
абе при мене май ще се получи,ако не ми духа перката..............уа
Reply

#26
абе при мене май ще се получи,ако не ми духа перката..............уа
Reply

#27
Dumfree Wrote:Какво толкова може да стане от запалена цигара ако падне при двигателя :roll:

Ами в общи линии нищо Big Grin
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#28
Dumfree Wrote:Какво толкова може да стане от запалена цигара ако падне при двигателя :roll:

Ами в общи линии нищо Big Grin
Ex: Volvo 440; 1.9 TDi, Ауди А4, :-|
[Image: a2_h14_22_7_1993_2_1a.gif]
Reply

#29
Не се засягай бе пич. "Няма такава история" е лаф, ако не си го чувал, нещо като "няма такъв филм", "няма такава кола" и т.н. Използва се, когато искаш да кажеш, че "нещото"(филм, случка, кола, жена и т.н.) е жестоко, а не, че не е истина Smile Интересно, че не си го чувал...А относно падането на цигарата (запалена) върху двигателя, ами нищо няма да му (о)стане на двигателя, какво толкова Smile
Reply

#30
Не се засягай бе пич. "Няма такава история" е лаф, ако не си го чувал, нещо като "няма такъв филм", "няма такава кола" и т.н. Използва се, когато искаш да кажеш, че "нещото"(филм, случка, кола, жена и т.н.) е жестоко, а не, че не е истина Smile Интересно, че не си го чувал...А относно падането на цигарата (запалена) върху двигателя, ами нищо няма да му (о)стане на двигателя, какво толкова Smile
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)