The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Чистачки.

#11
ВАЛЕО,ВАЛЕО оле оле оле.15 лева общо комплекта/53-51см./
Volvo XC90 3.2 2009 Plenty of power and extremely smooth running
Reply

#12
Колеги на купувайте Champion на цени 30-40 лв от ОМВ или Шел не си струва, реалната има стойност е между 10-20 лв .А те на едро ги вземат и под 10 лв.
Reply

#13
Днес бях в Метро имаше доста голям избор от ВАЛЕО,ВАЛЕО най дългите бяха 46 см и ставаха само за 740 .
Reply

#14
Малко оф-топик, но все пак Smile Как стои въпросът с останалите чистачки по Волво-то. Аз съм с В70 и ми трябва чистачка за задното стъкло и чистачки за фаровете. Тази на задното стъкло ми се вижда малко по-особена като захващане и ми се струва че с обикновена няама да стане. Относно чистачките на фаровете, предполагам само МП?
Reply

#15
Чистачки за фаровете си купих от МП за около 26 лева за V40.
Ако ще е гарга да е рошава!
Reply

#16
Монтирах едни Вюрт току що. Лявата 65см, дясната 55 защото по дълга няма как да се сложи.
Чистят значително по добре от старите, на първо четене ми харесват. :wink:
Като цена 34лв двете. :wink:
Reply

#17
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.bosch.bg/bg/products/car_equip/news/news_1002.htm" onclick="window.open(this.href);return false;">http://www.bosch.bg/bg/products/car_equ ... s_1002.htm</a><!-- m -->


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply

#18
Още един глас за Шампион , аз ги взимам за 7 лв. бройката . На бившата ми кола бях взел Валео , беше зимата - изкараха 9 месеца и се прокъсаха , след това си купих Шампион за много по-малко пари и така и я продадох март месец . Това прави 4 години и малко с шампионките , направо съм възхитен , не ми се вярваше за толкова малко пари да вършат някаква работа , а се оказаха невероятни ...
VOLVO V40 2.0 16v , 140 hp
Reply

#19
И аз съм много доволен от Шампионите, но при мен повече от 2 години, трудно изкарват (преди 2 дни ми се скъса едната...на 2,5 години), но за това си има логично обяснение...паркирам колата под борче...наоколо има още 3 такива и всеки ден е в смоли и чистачките се залепват за стъклото Big Grin А от къде ги купувате толокова евтини, знам че ХЕЕД 91, внася Шампион, но до сега съм купувал от бензиностанции, преди 2,5 години, когато вех тези бяха около 25лв.
За задната чистачка ми изпадна перо от Меган Сеник (много е готино, цялото пластмасово и мааалко по дълго) и си му слагам гумички от използваните предни чистачки, сега ще сложа от здравата предна.
Пък за фаровете, не мога да споделя, защото нямам такива и отпада проблема с чиатачките, но се явява този с видимистта Big Grin
Reply

#20
Аз ги купувам на бройка от един магазин на ъгъла на ул Козлодуй и другата улица май се казва Будапеща. Ако тръгнеш от Мария Луиза по Козлодуй посока Сточна гара се пада първата в ляво. Магазинът е точно на ъгъла. Има доста магазини по тая улица, но мисля, че само в този продават - 10лв бройката и можеш да си вземеш различни дължини
V70, D4, 2015г, 181 к.с., ръчни скорости
S60, D5, 163 к.с, автомат
S40, B4184S2, 2000г., 122к.с. , бензин + ГИ
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)