The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Близо 1000 регистрирани Волвари :)

#11
кажете ми какво да направя,за да стана пълноправен член на клуба
Reply

#12
кажете ми какво да направя,за да стана пълноправен член на клуба
Reply

#13
bubi Wrote:кажете ми какво да направя,за да стана пълноправен член на клуба

Можеш да ми изпратиш Лично съобщение с тел. на който да ти се обадя. Виждам че си от Благоевград и че благоевградската група се увеличава - бавно, но сигурно :!:
Колегите от Варна и Пловдив вече си организират регионални срещи, та се замислям и за евентуална такава и за нашия регион :?:
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#14
bubi Wrote:кажете ми какво да направя,за да стана пълноправен член на клуба

Можеш да ми изпратиш Лично съобщение с тел. на който да ти се обадя. Виждам че си от Благоевград и че благоевградската група се увеличава - бавно, но сигурно :!:
Колегите от Варна и Пловдив вече си организират регионални срещи, та се замислям и за евентуална такава и за нашия регион :?:
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#15
приятелю,рококо,би трябвало да съм ти обиден за това, че до момента не си ме светнал за този клуб.я си помисли дали не познаваш такъв луд фен,живеещ на плажа ,от който последния път получи риба сьомга.а иначе тел.за връзка:073-88-44-73сл 0896659295-моб
Reply

#16
приятелю,рококо,би трябвало да съм ти обиден за това, че до момента не си ме светнал за този клуб.я си помисли дали не познаваш такъв луд фен,живеещ на плажа ,от който последния път получи риба сьомга.а иначе тел.за връзка:073-88-44-73сл 0896659295-моб
Reply

#17
о-хооооооооооооооооооо, тук нещо на роднинска връзка ми замирисва, разни подкупи взеха да се раздават :wink: :wink: :wink:
за пълноправото членство - значи най важни са двама - председателя, зада ти направи карта и бирника, за да ти вземе паричките :lol: :lol:
колкото до останалите, правиш една масова почерпка и си добре дошел Big Grin Big Grin \Big Grin/ :partyman: Confusedupz:
добре дошел, надявам се да се забавляваш и да имаш полза от нас :thumbright:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#18
о-хооооооооооооооооооо, тук нещо на роднинска връзка ми замирисва, разни подкупи взеха да се раздават :wink: :wink: :wink:
за пълноправото членство - значи най важни са двама - председателя, зада ти направи карта и бирника, за да ти вземе паричките :lol: :lol:
колкото до останалите, правиш една масова почерпка и си добре дошел Big Grin Big Grin \Big Grin/ :partyman: Confusedupz:
добре дошел, надявам се да се забавляваш и да имаш полза от нас :thumbright:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)