The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Питане за няколко неща

#11
Emgo Wrote:каре сменявах скоро но нямам хидравлика и не знам дали е същото при теб цената му е 28-30лв Ако е разпробивана вилката става от Лада само за 10лв
От твоите писания в божиите уши...

Инак смених маслкото преди около 2 години, нещо му бе станало и като въртях волана така скърцаше... Сегашното като го пипам се усещат някакви неща в него.
Сменял съм гарнитура на картер (ако е само една де), в магазина нямаха за волво и взехме за рено на цена от 4 лева.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#12
Emgo Wrote:каре сменявах скоро но нямам хидравлика и не знам дали е същото при теб цената му е 28-30лв Ако е разпробивана вилката става от Лада само за 10лв
От твоите писания в божиите уши...

Инак смених маслкото преди около 2 години, нещо му бе станало и като въртях волана така скърцаше... Сегашното като го пипам се усещат някакви неща в него.
Сменял съм гарнитура на картер (ако е само една де), в магазина нямаха за волво и взехме за рено на цена от 4 лева.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#13
!!!
Reply

#14
!!!
Reply

#15
gogo Wrote:
GT1 Wrote:
gogo Wrote:
MichaelLeRoi Wrote:

Не да го смениш, а само ДА ГО ДОЛЕЕШ.
Да покрие маркиращата мачта в казанчето.
И да огледаш за евентуални течове от рейката (от маншоните й).

Благодаря ти с това ще се оправя, стига да знам има ли значение какво масло ще долея, в смисъл може ли да се мешат маслата, защото не знам какво има вътре.
Моля те ако можеш да кажеш колко струва гарнитура за картера. Колата ми е от 91г. 460 GL


Маслото, което трябва да долееш, е хидравлично и по правило е с червен цвят. Доста по-тънко е от нормалните масла.
Ползвал съм някакво немско в синя опаковка от половин литър.
Ако я пазя тубичката и има още в него, ще ти запиша данните му.
Reply

#16
gogo Wrote:
GT1 Wrote:
gogo Wrote:
MichaelLeRoi Wrote:

Не да го смениш, а само ДА ГО ДОЛЕЕШ.
Да покрие маркиращата мачта в казанчето.
И да огледаш за евентуални течове от рейката (от маншоните й).

Благодаря ти с това ще се оправя, стига да знам има ли значение какво масло ще долея, в смисъл може ли да се мешат маслата, защото не знам какво има вътре.
Моля те ако можеш да кажеш колко струва гарнитура за картера. Колата ми е от 91г. 460 GL


Маслото, което трябва да долееш, е хидравлично и по правило е с червен цвят. Доста по-тънко е от нормалните масла.
Ползвал съм някакво немско в синя опаковка от половин литър.
Ако я пазя тубичката и има още в него, ще ти запиша данните му.
Reply

#17
АTF - automatic transmission fluid - или казано по просто масло за автоматични скоростни кутии , някъде 10-16 лв литъра в зависимост от марката Smile
Волво 460 `95 2.0 MPI
Reply

#18
АTF - automatic transmission fluid - или казано по просто масло за автоматични скоростни кутии , някъде 10-16 лв литъра в зависимост от марката Smile
Волво 460 `95 2.0 MPI
Reply

#19
Слави Шишков Wrote:АTF - automatic transmission fluid - или казано по просто масло за автоматични скоростни кутии , някъде 10-16 лв литъра в зависимост от марката Smile

Точно така!
И беше на марката Арал. Разфасовка от половин литър.
Цена 7.50 лв.
Има и на други производители.
Но няма друга алтернатива на маслото - ТАКОВА трябва да е - АTF!
:downtown:
Reply

#20
Слави Шишков Wrote:АTF - automatic transmission fluid - или казано по просто масло за автоматични скоростни кутии , някъде 10-16 лв литъра в зависимост от марката Smile

Точно така!
И беше на марката Арал. Разфасовка от половин литър.
Цена 7.50 лв.
Има и на други производители.
Но няма друга алтернатива на маслото - ТАКОВА трябва да е - АTF!
:downtown:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)