The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Предницата ми тресе-погнете

#1
Колеги имам сериозен проблем след смяна на маншон на карето преднцата ми тресе яко с 60-70 км едвам я даржа в пътя вазможно ли е да се е разместила полуоската от скоростната котия или карето нещо да не се е напаснало помагаите Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Reply

#2
В BG всичко е възможно :!:
Връщай се обратно в бокса .... :evil: ...... че тук е най-малкото глупаво да се правим всички на майстори с неуместни съвети и предложения :oops:

Ако наистина си сигурен, че преди ти е нямало нищо, бягай обратно при "твоите хора" за проверка, установяване и отстраняване на проблема!
Reply

#3
Ама вазможно ли е да се е извадила полуоската Confusedhock: Confusedhock: мисля сам да си я правя затова питам щото маистора дето я праи ми каза че сам имал крива гума ходих на баланс и ми казаха че гумите са супер и не знам........ :gib: :gib: :gib: :gib:
Reply

#4
Момче, не се занимавай с непривична за теб дейност, ами търси услугите на квалитетен специалист.
Че сервизите са пълни с коли на собственици-самодейци и набедени "майстори".

Обърни се към старозагорската група за съвет и консултация за добри специалисти да ти погледнат колата.

пп:
Коя полуоска са ти сваляли - лява или дясна?
Reply

#5
Колата вече е извън бокса оказа се че проблема е в вътрешното каре едната ролка се беше счупила и ролчиците изпадали купих каре за 14 лв от магазин на рено смених го и сичко заспа Big Grin Big Grin имах малко ядове с наливането на маслото защото ми е заоблена пропката и го наливах през отдушника :oops: :oops: :oops: :oops:


искам да попитам някои по запознат каде са отишли ролките на старото каре защото предполагам че са някаде из скоростната котия и евентуално да очаквам ли да ми направят проблем :roll: :roll: :roll:
Reply

#6
Ако говориш за един от трите иглени лагера на вътрешното каре, то със сигурност "иглите" рано или късно ще ти направят голям проблем.
Бройката им беше някъде около 28 +/- ако не греша.
Обикновено част от тях "залепват" на долната, магнитна пробка.
Други остават в леглото на полуоската към кутията.
А доста от тях маслото ги върти. И после.....
:minigun:
Reply

#7
BOCK GT1 Wrote:Ако говориш за един от трите иглени лагера на вътрешното каре, то със сигурност "иглите" рано или късно ще ти направят голям проблем.
Бройката им беше някъде около 28 +/- ако не греша.
Обикновено част от тях "залепват" на долната, магнитна пробка.
Други остават в леглото на полуоската към кутията.
А доста от тях маслото ги върти. И после.....
:minigun:
Аз пък мисля че броиката им беше точно 48 и да се надяваме че няма да ти направят проблем но са вътре в скоростната кутия магнита ги е хванал или поне при мен ги беше хванал заедно със /о/ пръстена Big Grin аз бях късметлия,дано и ти да си! Но за по сигурно разглоби си скоростната кутия че после много глава боли Smile
Четеш на някой коментарите, гледаш му профила и си викаш..."Тоя... няма начин щъркела да не го е изпускал".
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)