The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Роби (Moruna) от Мото Пфое - въпроси и отговори

Здравей, Роби

Имам желание да си купя Volvo C70 '99. Спрял съм се на едно ( <!-- m --><a class="postlink" href="http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11369679931449494&f1=details&slink=3bbo4x">http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?to ... ink=3bbo4x</a><!-- m --> ), но тъй като не съм от София, бих искал да го видите при Вас. Това евентуално ще стане след две седмици, но исках първо да питам дали работите в сервиза Люлин (бул. Сливница №444) или в сервиза в Младост (бул. Александър Малинов №27), та да зная къде да си запазя час. Желая да дойда при Вас, тъй-като не разбирам достатъчно от автомобили, затова се надявам на Вашата помощ. Искам да го огледат основно - турбуна, мотор, трансмисия, ел., климатична инсталация, окачване и т.н. Като цяло, за всичко ще се надявам на Вас.

Благодаря Ви предварително, ще чакам отговор

Поздрави,
Николай
---
ex: C70 coupé ('00) 2.0T 226 hp
Reply

Здравей Роби,
Имам едно Volvo s60 d5 2003 ,
Понеже нямам заводски темпомат - круиз контрол а много искам да си сложа, би ли ми казал ако знаеш какво ще струва като монтаж какви неща трябва да се купят и дали става лесно .В нета намирам от други Волва волани с тия копчета но дали ще трябват и други чаркове. Моля за съвет
[Image: 6279968t.jpg]
Reply

pechenia Wrote:Здравей Роби,
Имам едно Volvo s60 d5 2003 ,
Понеже нямам заводски темпомат - круиз контрол а много искам да си сложа, би ли ми казал ако знаеш какво ще струва като монтаж какви неща трябва да се купят и дали става лесно .В нета намирам от други Волва волани с тия копчета но дали ще трябват и други чаркове. Моля за съвет
[Image: 6279968t.jpg]
Да ще трябва и Програмиране,а то за съжаление струва към 1500лв-иначе не става Sad
Reply

Здравей, Роби,

Моля те ако имаш възможност погледни темата ми, защото ми се случиха много странни проблеми и изглежда други колеги от форума не са се сблъсквали с подобен случай.

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=27447">viewtopic.php?f=8&t=27447</a><!-- l -->
Reply

mirizlivpor Wrote:Здравей, Роби,

Моля те ако имаш възможност погледни темата ми, защото ми се случиха много странни проблеми и изглежда други колеги от форума не са се сблъсквали с подобен случай.

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?f=8&t=27447">viewtopic.php?f=8&t=27447</a><!-- l -->
Обади ми се да ми обясниш точно за какво става дума-0888492227 Wink Wink
Reply

Здравей Роби, загубих си дистанционното на волвото S80 1999 г. 2.0Т. Можеш ли да ми кажеш, дали може да се направи ново в МотоПфое и колко ще струва. Благодаря предварително
Reply

dobata Wrote:Здравей Роби, загубих си дистанционното на волвото S80 1999 г. 2.0Т. Можеш ли да ми кажеш, дали може да се направи ново в МотоПфое и колко ще струва. Благодаря предварително
300lv.
Reply

Здравей Роби,прецака ми се ключа за късите и габаритите на Волво С40 1.8 98г.сега нямам къси само на халогенни и габарити карам.Можеш ли да ме насочиш къде може по евтино в София да ми зачистят ключа (преди около месец един познат майстор ми го отвори,зачисти и тръгнаха късите но сега пак поради нагряване отказаха) и да се сложи евентуално някакво реле за автоматично включване на късите с което да не натоварва ключа и да се отстрани този проблем с нагряването на ключа.Страх ме е да питам в Мото-пфое,защото сигурно ще ме накарат да купя нов ключ което не мога да си позволя,тъй като си е цифра и ще ми смъкнат кожата. Благодаря ти предварително!!!
Reply

dimitar76 Wrote:Здравей Роби,прецака ми се ключа за късите и габаритите на Волво С40 1.8 98г.сега нямам къси само на халогенни и габарити карам.Можеш ли да ме насочиш къде може по евтино в София да ми зачистят ключа (преди около месец един познат майстор ми го отвори,зачисти и тръгнаха късите но сега пак поради нагряване отказаха) и да се сложи евентуално някакво реле за автоматично включване на късите с което да не натоварва ключа и да се отстрани този проблем с нагряването на ключа.Страх ме е да питам в Мото-пфое,защото сигурно ще ме накарат да купя нов ключ което не мога да си позволя,тъй като си е цифра и ще ми смъкнат кожата. Благодаря ти предварително!!!
Леле колега, ама как го каза само...
Ти сериозно ли го наговори това за МП? Че те е страх да ходиш там???
Егати представите имаш за нещата, честно.
Иди в магазина, питай. Никой няма да те изяде. Най-много ключ да си купиш и доволен да останеш.
Относно твоя проблем с ключа за фаровете - според мен си му е време за подмяна.
Всяко нещо си има ресурс, няма как. А и това "зачистване" не ти е решение на проблема, а само временно залъгване, защото покритието на контактните повърхности одавна си е заминало.
Нещо друго - според мен, силовата верига на фаровете не се комутира от ключа, а от реле. Но не мога да твърдя без да съм сигурен.
Както и да е. Иди до МП, виж си вариантите и прецени струва ли си да зачистваш...
(ex) 2013 - 2017/ Volvo XC70, D5, 2007
(ex) 2016 - 2018/ Audi A4 1.8T Quattro, 1999
2011 - present/ Volvo S80, 2.0T, 1999
2017 - present/ Audi A8 4.2 Quattro, 2005
2017 - present/ Mini One, 2017
2020 - present/ Volvo V70 AWD, D5, 2005
Reply

Здрасти Роби,Можеш ли да ми кажеш дали е възможно да сменя менюто на колата от Немски на Английски език,колата е XC 60 2009г.,на навигацията го намерих в менюто и си го смених,ама на таблото и инфо центъра не мога.Също така дали може да подкарам видео на фабричната навигация???
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
4 Guest(s)