The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Аксесоари за водача :)

#31
Хм... Аксесоари.
Ръкавици - ползвам само и единственно над 2000м надморска височина при опасност да ми измръзнат пръстите.
Друго предназначение не им намирам.
Ароматизаторите - Трябва да е такъв, че да се усеща много леко аромата му, в противен случай изобщо не влиза в колата. Мразя като вляза в някоя кола смрадта да е такава, че да ми пари на очите...

Единственото полезно нещо което стои постоянно е колата са слънчевите очила. Задължително поляризирани - премахват отблясъците на слънцето от асфалта. Помагат и при мъгла. :wink:
Reply

#32
kondova_v40 Wrote:Колега смятам ви за достатъчно разумно същество, за да прекратим диалогът между нас. Неуважението изхожда именно от самото уважение. Припомнете ми кога точно сме се запознали лично, или косвено, за да се нарича ме с прякори (това е българският вариант на думата) ,а не с простата уважителна дума КОЛЕГА. За която от своя страна трябва да подчертая, че не съществува в 3 лице женски род. Smile На мен ми е ясно, че не сте бакшиш- с уважение към тези колеги разбира се Smile , така че не се притеснявайте, че това ще ми прозвучи фамилиарноSmile
С уважение : Женя


Поднасям извиненията си!Най-малко съм искал да обиждам.съжалявам, ако така се е получило. :oops:
Аз съм Андрей.
Поздрави.
Кара/ше/ Волво С 40 2,0 бензин
1997г. 140 к.с.С уважение към съфорумниците.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif">http://www.forum-lines.ru/rez/ab189818.gif</a><!-- m -->
Now AUDI A6 4F 2.4 2004г. 177 к.с.
Reply

#33
Razsipnik Wrote:
kondova_v40 Wrote:Колега смятам ви за достатъчно разумно същество, за да прекратим диалогът между нас. Неуважението изхожда именно от самото уважение. Припомнете ми кога точно сме се запознали лично, или косвено, за да се нарича ме с прякори (това е българският вариант на думата) ,а не с простата уважителна дума КОЛЕГА. За която от своя страна трябва да подчертая, че не съществува в 3 лице женски род. Smile На мен ми е ясно, че не сте бакшиш- с уважение към тези колеги разбира се Smile , така че не се притеснявайте, че това ще ми прозвучи фамилиарноSmile
С уважение : Женя


Поднасям извиненията си!Най-малко съм искал да обиждам.съжалявам, ако така се е получило. :oops:
Аз съм Андрей.
Поздрави.
Няма проблем Smile Важното е,че се разбрахме Smile
''Внимание! Жена-звяр в колата''
'Никога не е късно да осъзнаеш, че нищо не знаеш'
Volvo V40 2.0l, 140 Hp,
Reply

#34
Колега Razsipnik наистина прахосмукачката е добро решение за грижата за колата, но тези малките и евтините според мен не са много издръжливи. Имам една такава и чистенето е едно малко предизвикаттелство за нервната ми система. Искам да кажа, че бръмченето, което произлиза от нея не съответства на смученето, което се очаква, а иначе чисти дребничките боклуци стига да имаш един предиобед свободен за тази цел. Изказвам лично мое мнение, произлизащо от скромния ми опит с това устройство. Smile Все пак бях се изръсил с 12лв. и сега седи някъде и събира прах. Дано не съм те отчаял с това мнение Smile ама предполагам че има и по-скъпи устройства, които вършат по-добра работа от моето. Все пак цената е определяща. А иначе си държа една пълноразмерна крива лопата в багажника зимно време. Smile Поздрави.
Кило ракия сваля стреса от теб и го пренася върху околните.

Volvo V40 2.0T B4204T
Reply

#35
Ароматизатор- най-обикновен. Закачен на едната от духалките. Но пък миришка на пъпеш Smile А някой може ли да ми каже какви стелки използва? Аз лично все още съм с платнени с изключение на централното място. До сега не съм срещала стелка която да пасва. Освен от пежо 306
''Внимание! Жена-звяр в колата''
'Никога не е късно да осъзнаеш, че нищо не знаеш'
Volvo V40 2.0l, 140 Hp,
Reply

#36
Есенно-зимния период съм със някакви гумени (взех ги от Практикер, още за старато кола...преди...4-5 години), които не пасват, но поне предпазват от кал и вода. Пролет и лято съм с оригиналните платнени...обаче нещо се изпочупиха фиксаторите им и се дразня... Confusedhock: ... много шаващи хора возя май.. Big Grin
[Image: main.php?g2_view=core.DownloadItem&g2_itemId=27919]
Volvo V40 2.0 1998
Reply

#37
Аз си карам с оригиналните мокетени стелки. Мразя гумените легени, затова редовно си пера стелките с водоструйката и си ми е чисто и уютно в колицата Wink Освен това, гумените стелки придават студен и груб вид на автомобила - карат го да прилича на Москвич Big Grin
Reply

#38
Моята кола я взех без стелки и си купих гумени.Лесни са за почистване особено зимата когато е мокро.За 2,5 г. се позакъсаха.Иначе смятам че текстилните са по стилни(ама за сухо време).
VOLVO V40 2.0/96г. ГИ LOVATO
MITSUBISHI COLT V 1.3/99г.
Когато съдбата ти обърне гръб, не се отчайвай - изчакай я да се наведе!
Reply

#39
Относно стелките, аз съм с оригинални мокетени и съм доволен. За есенно-зимния сезон обаче си е хубаво да са гумени защото по-лесно се почистват. Обмислям вариант да се снабдя с такива, още повече, че във форума има пусната тема от колега, който продава стелки.
Във връзка с аксесоарите, мога да кажа, че колегите вече изброиха повечето от тях. Мога само да добавя специалната течност за предотвратяване замръзването на ключалките и четка за почистване на сняг.
На колегата, който попита за малките лопатки, мога да споделя, че имам шансов инстумент (малка армейска лопатка), която няколко пъти съм ползвал и смятам, че не е излишна. Не заема кой знае, колко място при резервната гума.
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269
Reply

#40
tonter Wrote:Лийч, на нафта съм, ама това не променя текста на песничката Wink

Иначе инструментите не мога да не ги нося. Вие карате от Тутракан до Дупница (примерно) и като се счупи нещо - вадите телефона, звънкате и идват да ви вземат. Аз ако се счупа насред Унгария, примерно, к'во пра'им? :lol:

Здр.колега.Аз ще ти кажа какво става Smile .Идва един МАДЖАР с една платформа взима ти 150€ за транспорт на 10-15 километра и от там на татък стискаш палци да ти се е скъсало някакво малко маркуче ,защото иначе... :chain: (от опит Big Grin ),а относно аксесоарите бих си сложил един PAROT и подлакътник ,защото на дълаг път не е лошо да го имаш,но не намирам хубави само някакви с тунинг елементи Smile .

Поздрави!!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)