Волво Клуб - България

Full Version: Устройството на VolvoTech - CFE и мнения зя него
You're currently viewing a stripped down version of our content. View the full version with proper formatting.
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21
споко, те парите ги дръпнаха вече и казаха ще видим Wink
Евала, Ивчо! Wink

Добре а те кво.. казаха, че шипинга е "от тях", ама ще шипнат на бавното, нали? То и аз се сещам кога да повдигна въпроса де, ама може би беше по-добре да си платим бързият и secure-нат шипинг? :oops:
Споко уредил съм и безплатен фрии шипинг с Post NL който иначе беше 15 EUR
Ти си боК! Така кръчмарската сметнато, другата седмица трябва да са в БГ. :mrgreen:
Ивайло, когато се видим да раздадеш подаръците, бирата ще е от мен!
Баси, как ви се радвам! Big Grin
Като малки деца сте.. :lol:
Ама супер!!!
Дано всичко ви се нареди по мед и масло...
Аз сега съм на косъм от избор на LPG за 960-ката, ама ще си пиша в темата...
Успех на всички Волво - фенове!
Дам... ако не ни мине котка път може до другият петък вече да разцъкваме джаджите. Ще ви държа в течение... а иначе черпете ме - не ме жалете :lol:
Вярвам, че ще е трудно осъществимо, щото ангажимените не питат, ама можем да опитаме да се съберем и 4мата на веднъж за "раздаването".
Аз съм ЗА с двете ръце за мини сбирка... само на колегата dodomatev ще му е по-трудно т.к. е от Бургас като гледам профила...
iago Wrote:Вярвам, че ще е трудно осъществимо, щото ангажимените не питат, ама можем да опитаме да се съберем и 4мата на веднъж за "раздаването".
Четох нещо да черпене.... Big Grin
Ако вече съм ОК, с LPG-то, да се включа и аз... да почерпя по биричка, примерно...
Малко офф-топик, ама не се сдържах! Wink
Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21