Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.

Username
  

Password
  





Search Forums

(Advanced Search)

Forum Statistics
» Members: 33,193
» Latest member: SavaGuacy
» Forum threads: 26,881
» Forum posts: 317,063

Full Statistics

Online Users
There are currently 1620 online users.
» 0 Member(s) | 1618 Guest(s)
Bing, Google

Latest Threads
EGR Проблем с Волво В90 К...
Forum: Серии S/V/Cxx на Volvo
Last Post: BeBe8TH
6 hours ago
» Replies: 2
» Views: 15
Национална среща на Волво...
Forum: Volvo срещи
Last Post: stoian valkov
Yesterday, 12:13 PM
» Replies: 26
» Views: 1,277
Гълтач за ключ
Forum: На лафче
Last Post: FDosev
04-22-2024, 11:16 AM
» Replies: 0
» Views: 19
Тапмони за двигателя?!?!
Forum: Volvo 4xx и прилежащи
Last Post: armagedon
04-21-2024, 07:21 PM
» Replies: 2
» Views: 123
Силно замърсен горивен фи...
Forum: Дизел
Last Post: a4o1000
04-21-2024, 07:03 AM
» Replies: 0
» Views: 19
Части за Volvo v50 2.0 h...
Forum: Продава
Last Post: Roni_one
04-14-2024, 11:25 AM
» Replies: 1
» Views: 34
Продавам Volvo S60, Bi-fu...
Forum: Автомобили Volvo
Last Post: jtboev
04-13-2024, 10:44 AM
» Replies: 4
» Views: 199
Традиционна среща-колона ...
Forum: Volvo срещи
Last Post: quovladis
04-13-2024, 07:12 AM
» Replies: 0
» Views: 51
търсе предна броня
Forum: Класическите 8xx модели Volvo
Last Post: PlimP
04-06-2024, 06:39 AM
» Replies: 0
» Views: 42
Нужда от съвет за ремонт ...
Forum: Volvo XC (Cross Country)
Last Post: zorba
04-04-2024, 04:55 PM
» Replies: 4
» Views: 138

 
  Малко смЕх и от мен...
Posted by: na dqvola jena mu - 04-22-2006, 06:16 PM - Forum: На лафче - Replies (11)

http://www.7grush.ru/smile/mylife/index.html

Print this item

  Пай сееее иде голф 2-ка
Posted by: unicata - 04-22-2006, 02:55 PM - Forum: На лафче - Replies (7)

Петте най-често срещани заплахи на пътя

Шофьор с каскет, "Голф" ІІ с пернишка регистрация, баничарки, маршрутки... пазете се от тях

1. Гости от миналото. Червената ви лампичка винаги трябва да се включва, когато срещнете мъж с каскет или бомбе. Обикновено това са много стриктни към буквата на закона шофьори, които толкова маниакално следват пътя си, че не поглеждат изобщо встрани. Ще ги познаете по изцъклените им очи, бурните бакенбарди, захапания волан. Правят маневри, без да се оглеждат, забравят мигача, не приемат, че има и други хора на пътя. Изобщо карат урболешката и са възможни всякакви изненади. Минавайте покрай тях на пръсти!
2. Сблъсъкът на цивилизациите. Опасността идва с "Голф" II, пернишка регистрация - класика. Паролата "Перник" е условна за появата на момчета, чийто тестостерон е бурен като пяната под ниагарския водопад. Те са жертва на две легенди и една реалия: най-добрата кола е германската; от всяко момче става пилот на Формула 1; стотинките ми стигат само за това. Ако бялата мухоморка е най-опасната в гората, то белият голф с лети джанти, двуцевка отзад, затъмнени стъкла, система REMUS за разкош, мощна уредба, заредена с чалга и талисманче на огледалото за обратно виждане - е най-опасен на пътя. Никога, за нищо на света не предизвиквайте такъв шофьор. Готов е да се срещне преждевременно дори със св. Петър, само и само да е пръв.
3. Перхидролени имитатори. Те са от сорта "котеееее, готова ли си?". Получили са ключ за скъп автомобил на рождения си ден и това е отприщило дълго потисканате им страсти. Преходът от жигулата на тати към s-класа на чичи им се отразява като пълна луна на върколак. Освен че имитират безпардонния начин на каране на "чичкото", имитират и неговия манталитет. За разлика от бабаитите, които обаче може и да не видиш как минават покрай теб, те задължително предизвикват ситуация. Един съвет: стойте настрана, щото викат Неволята!
4. Баничка с боза. Това са най-напористите, най-безразсъдните и най-безцеремонните шофьори на пътя. Карат т.нар. "баничарки" от сорта на "Пежо" Partner и "Ситроен" Berlingo. Много е вероятно те да са прототипи на някогашните камикадзе, колкото и невероятно да звучи. При среща с тях - вадете бренекето.
5. Транссибирски експрес. Хубавото на маршрутките е, че знаеш къде можеш да ги срещнеш. Но само това им е хубавото. Спират където си искат, тръгват както си искат. Маневрират така, че денят ти да стане крив дори само от кратка среща с тях. Единствената добра новина е, че тези вътре се чувстват значително по-зле от теб. Ако това може да те успокои - ОК!

Print this item

  Весело прекарване
Posted by: s0me0ne - 04-21-2006, 06:29 PM - Forum: На лафче - Replies (1)

Весело прекарване на празниците. Мен ще ме хване липсата от София за това от сега ви пожелавам да прекарате приятно празниците и леко с алкохола и яйцата, че... нали се сещате Big Grin

Print this item

  Няколко въпросчета за аудио-то
Posted by: orlincho - 04-21-2006, 10:46 AM - Forum: На лафче - Replies (2)

1. Търся принципната схема на вградения радио-касетофон SC-801. Бях така тъп да му опукам входа за чейнджъра, останалото си работи.
2. Продават ли се и къде преходник DIN размер към ISO за да си прехвърля другата музика. Оригиналната е поне 2 пъти по висока и ми трябва някакъв вид преходник за да се запуши таблото.
3. Също така ако можете да ми помогнете със pinout-a на 2-та кабела на оригиналния касетофон (DIN) за да мога да си навържа стандартен (ISO).

Print this item

  Вдигане на мощност. Как?
Posted by: unicata - 04-21-2006, 10:27 AM - Forum: На лафче - Replies (13)

интересно ми е как мога да си кача мощността на колата и колко ще ми струва.
разбрах че може да се качи малко със слагане на спортен филтър и смяна на генерацията, но по- ми е любопитно дали примерно не може да се сложат по още 2 клапана на цилиндър и какво ще трябва да се направи за целта и въобще какви варианти за впрягане на още коне има. само не споменаваите НОС системите те не ме интересуват

Print this item

  Моля за съвет за Волво v40............
Posted by: sapavlov - 04-21-2006, 08:39 AM - Forum: Серии S/V/Cxx на Volvo - Replies (23)

Колата е модел 1998 и е в прично състояние.Минах технически преглед в UK и ми показа добри резултати на теста за изгорелите газове.........Обаче ...пробвах няколко дизелови автомобила с двигатели 1.9 и те ми се струват доста по-пъргави...Обобщавам -колата не дърпа добре...
За това искам ,да ми помогнете.......ако ви е интересно разбира се
Volvo v40 2.0i SE
Благодаря предварително Smile Big Grin

Print this item

  Инструменти
Posted by: ivaivalito - 04-21-2006, 07:19 AM - Forum: На лафче - Replies (1)

здравейте откраднаха ми сандъчето с всички инструменти Sad накой ако знае да ми препоръча марка ние в сервиза бачкахме с Unior Tools 20 кинта струваше най обикновен ключ .Аз търся звездогаечни защото те влизат най много в употреба и ключ за главината също ми трябва то е камък май там Smile .А също и някоя добра марка крик че трабантски нещо не ми харесва искам да си взема някое крокодилче Smile има ли интернет мгазин за инструменти че ми омръзнаха китайските буклуци.

Print this item

  ЧАТ - някой да е влизал скоро - или....
Posted by: Efri 850 - 04-20-2006, 07:04 PM - Forum: На лафче - Replies (15)

Този чат в форума ни някой да влиза или от кога не е влизал?
Да остане ли или да се махне?
Или да остане при нужда за спешни обсъждания!!? - масово от клубарите.

Print this item

  Сааб ли?
Posted by: alex - 04-20-2006, 01:50 PM - Forum: На лафче - Replies (23)

Абе как така стана че най харесваната кола в сайта на ВОЛВО е сааб 9000 и сааб 900 <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/garage.php">http://www.volvoclub-bg.com/forum/garage.php</a><!-- m --> - табличката долу - най високо оценен автомобил?????????????? Sad
Айде за 900 може - маниашки е наистина ама 9000 да е най харесвания тук Cry Cry ??? ами той малко наподобява нещо италианско крома ли беше ланча тема ли?? Но това си е само мое мнение де а иначе стягайте се и гласуваите за някое волво все пак. Big Grin Smile :lol:

Print this item

  Затамнени стъкла
Posted by: koko1080 - 04-19-2006, 04:56 PM - Forum: На лафче - Replies (18)

Колеги гледам че доста добре седят затамнените стъкла на червения цвят. Има ли някои напредстава как мога да си затъмня всички стъкла без полицята да ми прави проблем? :roll: дали има някакъв начин?

Print this item