The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key 0 - Line: 1640 - File: showthread.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php 1640 errorHandler->error_callback
/showthread.php 915 buildtree
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CarPC във VOLVO-то или как мечтата се материализира

#23
Stanchoni Wrote:VolvoCarPC,ако наистина успееш да накараш колата да ти говори
Какво да ми говори? При палене да ми казва "Добре дошъл водачо!" с гласа на детето ли? А като гася "Благодаря, че ме разтъпка!" хахахаха
Базикам се де, ама пък защо не Smile

На първи етап се търси:
Аудио с управление от волана
Видео (можеби с телевизор за детето в шоф. подглавник)
GPS
I-net - on-line камери от населеното място, с цел ориентиране в трафика, преди да е прекалено късно...

На по-късен етап:
Достъп до колата (PC-то) от 2 или 3 точки (дом, работа, приятел). Не да клича в колата, а да си пипам от нас, да качвам музика и т.н. Монитора да е изключен, а PC-то да бачка с неговата си батерия. Така няма да тозмозя акумулатора. Още не съм го доизмислил...
Инфо в реално време - обороти, гориво и т.н. достъпно през OBD
VADIS - ще видя зор, понеже C:/ ми е 4GB общо ....
Едно DiCE никак няма да му се разсърдя, но мн пари неговата ****.
Синхронизиране (автоматично) на музикалните файлове от дадена папка от домашното ПЦ с аналогичната такава в колата.
Настройки на АГУ.


dimitarvas Wrote:...
Дай снимки на таблото. Къде и как монтира монитора. Как захранваш PC-то и т.н. Не претендирам темата да си е лично моя (както е в повечето форуми по света за CarPC). Пускай нимки, схеми и т.н. каквото се сетиш.
За среща - много бих се радвал, но не съм от София (намаля ми степента на анонимност :evil: )

Tisho Wrote:Това интересно, Има ли го за WIN CE 6.0 ?
Не съм ровил, но май не... сещам се за дискусия, която съм чел някъде - къде се държи по-добре в XP или в 7. Някой се беше намесил да не се занимават с Глистата, но за Линукс Уникс СЕ и т.н. не чак тълкова популярни ОС никой не беше споменал нищо.
Като стигна до customize като за моите нужди 100% ще падне ровене и ще имам предвид и теб. За сега съм го инсталирал на еееРС-то, ама дотам.
Аааааа направил съм скин за VOLVO базиран на Aqua скина за Centrafuse 3.1. Ако колегата dimitarvas ползва CF 3.1 с радост ще споделя файловете. Замествам обаче оригинални файлове и връщане назад няма, освен с преинсталация... Ще извадя един PrintScreen на текущото състояние на скина...
Reply



Messages In This Thread

Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)